Dodaj do ulubionych

pobicie w SP-6

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.05, 08:14
Czy coś wiecie na temat pobicia ucznia w czasie trwania lekcji w SP-6 w Zielonej Górze ?
Obserwuj wątek
    • Gość: Monika czas już najwyższy! IP: *.ztpnet.pl 17.06.05, 09:22
      Lanie porzadne niejednemu gó..arzowi przydaloby się. To co wyprawiaja
      przechowdzi wszelkie pojecie.Z nikim sie nie licza. Mlodsi boja sie starszych
      uczniów,wymuszanja pieniadze,kradna zegarki,komórki... Czas najwyższy zrobic
      porzadek.
    • Gość: opec Re: pobicie w SP-6 IP: *.ztpnet.pl 17.06.05, 16:21
      Personalną odpowiedzialność ponosi dyr szkoły.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka