Gość: kris67 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.05, 08:14 Czy coś wiecie na temat pobicia ucznia w czasie trwania lekcji w SP-6 w Zielonej Górze ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Monika czas już najwyższy! IP: *.ztpnet.pl 17.06.05, 09:22 Lanie porzadne niejednemu gó..arzowi przydaloby się. To co wyprawiaja przechowdzi wszelkie pojecie.Z nikim sie nie licza. Mlodsi boja sie starszych uczniów,wymuszanja pieniadze,kradna zegarki,komórki... Czas najwyższy zrobic porzadek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: opec Re: pobicie w SP-6 IP: *.ztpnet.pl 17.06.05, 16:21 Personalną odpowiedzialność ponosi dyr szkoły. Odpowiedz Link Zgłoś