kupeczka666 14.10.05, 00:07 Na przeciwko STATOILU na Wroclawskiej na miejscu POLSKIEJ WELNY ma powstawc jakies centrum hadlowo-rozrykowe czy jakos tak. Ktos wiec co oni planuja tam zrobic? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kasia Re: FOCUS PARK IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 14.10.05, 08:46 salony mody i drugi stadion żużlowy Odpowiedz Link Zgłoś
fuzzy69 Re: FOCUS PARK 14.10.05, 09:01 kupeczka666 napisała: > Na przeciwko STATOILU na Wroclawskiej na miejscu POLSKIEJ WELNY ma powstawc > jakies centrum hadlowo-rozrykowe czy jakos tak. Ktos wiec co oni planuja tam > zrobic? Tu wiecej info -> www.parkridge.pl/pl/index.php- menu=projekty&m=5&co=4.htm Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mk. Re: FOCUS PARK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.05, 17:26 ktoś wie kiedy zaczną budować? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zg Re: FOCUS PARK IP: *.ztpnet.pl 14.10.05, 18:20 Poczatek inwestycji PLANOWANY jest na koniec roku. PLANOWANY!!!!:) PZDR Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piter Re: FOCUS PARK IP: *.zgora.dialog.net.pl 14.10.05, 19:47 Planowany... tylko, że Bielinisowa-Kopciowa ;) cały czas miesza Parkridge'owi. Bo ten syf to przecież wieeeeeeelki zabytek :> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ALI Re: FOCUS PARK IP: *.zgora.dialog.net.pl 17.10.05, 09:09 To centrum jest jak socjalizm w dawnych czasach -wszyscy GO chca aby byl , tylko zrealizowac GO w 100 % nie da się.....bo trudnosci obiektywne, bo smrodzenie urzedasów,bo inwestor chcial wyrwać za grosze atrakcyjny grunt w centrum miasta , bo ....bo .....bo...... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yo Re: FOCUS PARK IP: *.ceron.pl / *.ceron.pl 18.10.05, 16:48 Brawo , oby coś ruszyło !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: d Re: FOCUS PARK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.05, 14:29 Gdyby nie glupia baba konserwator juz dawno by rozpoczeli budowe. I tak zamiast fajnego centrum rozrywki mamy rozpadajaca sie ruine, ale to przeciez zabytek ... A na ch... komu taki zabytek, tego juz niestety nikt nie wie. Odpowiedz Link Zgłoś