tezgucio 04.11.02, 20:56 Kto ogładał debatę z udziałem Ronowicz i Listowskiego w TVP3? Ogładałem tylko kawałek i mam bardzo mieszane uczucia. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: tzenzor Re: Debata wTVP3 IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 04.11.02, 21:10 nie oglądałem, ale Twój głos mnie zaniepokoił. Domyślam się najgorszego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mis Re: Debata wTVP3 IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 04.11.02, 23:28 Ja oglądałem. Wyglądało to strasznie smętnie. Nikt nie był do tej debaty przygotowany. O przepraszam pomyliłem się - telewizja była przygotowana. Nie chodzi mi o merytoryczną wiedzę dziennikarzy ale o ich stronniczość. Chętniej przerywali Ronowicz niż Listowskiemu. Puszczali jakieś głupie felitony filmowe, które pokazywały jak to wiele samorząd (Listowski) zrobił dla ludu. Jeszcze chwila a dowiedziałbym się, że drogi, domy, uczelnie i infrastruktura techniczna powstały dopiero za Listowskiego. 4 lata temu chłop został sołtysem przysiółka a teraz zostawia Zielona Górę murowaną i wyasfaltowaną. Obrzydliwe. Jeśli chodzi o poziom kandydatów - słabiutko. Listowski lał wodę a Ronowicz nie wiem co chciała powiedzieć. Dalej nic nie wiem. Odpowiedz Link Zgłoś
tezgucio Re: Debata wTVP3 05.11.02, 02:19 Gość portalu: Mis napisał(a): > Ja oglądałem. Wyglądało to strasznie smętnie. Nikt nie był do tej debaty > przygotowany. O przepraszam pomyliłem się - telewizja była przygotowana. Nie > chodzi mi o merytoryczną wiedzę dziennikarzy ale o ich stronniczość. Chętniej > przerywali Ronowicz niż Listowskiemu. Puszczali jakieś głupie felitony > filmowe, które pokazywały jak to wiele samorząd (Listowski) zrobił dla ludu. > Jeszcze chwila a dowiedziałbym się, że drogi, domy, uczelnie i infrastruktura > techniczna powstały dopiero za Listowskiego. 4 lata temu chłop został > sołtysem przysiółka a teraz zostawia Zielona Górę murowaną i wyasfaltowaną. > Obrzydliwe. Jeśli chodzi o poziom kandydatów - słabiutko. Listowski lał wodę > a Ronowicz nie wiem co chciała powiedzieć. Dalej nic nie wiem. Dwa razy pisałem całkiem długie odpowiedzi. W międzyczasie również do innych wątków. Tylko te z tego wątku poszły w powietrze. Teraz w takim razie krótko. Aż za bardzo zgadzam się z Misiem. Ronowicz ze Stawiarskaą wypadły jak dwie szare, niewiele wiedzące myszki, które zabłądziły na jakąś debatę. Danielak była autentycznym wsparciem dla Listowskiego, Stawiarska była chyba tylko dla ozdoby (?!?). Tylko w jednym jedynym przypadku para z SLD nieznacznie przegrała (prewencja w szkołach). W pozostałych przypadkach inteligencja Ronowicz i Stawiarskiej została w domu. Przygotowanie do debaty p.BR przez fachowców z SiP- u było poniżej krytyki. Takich speców tylko kijami gonić - chyba, że nie mieli z tym nic wspólnego - wtedy ja już nic nie rozumiem. Gdzie jest ten cholerny sztab? Czy Ronowicz jest sama? Co robili przez ostatnie 4 tygodnie? Tydzień to chyba wystarczający okres czasu aby oswoić się z myślą o II turze. Nowe plakaty są beznadziejnie nijakie, poprzednie też nie były zbyt piękne, ale przynajmniej były jakieś. Cytat z papieża na wizytówkach chyba lekko nie na miejscu. Czyżby Budniakopodobne zaczynały dochodzić do głosu? Mam nadzieję, że p.Ronowicz wygra. Gratuluję postawy w rozmowach z Ruszczyńskim i Gradem. Jeśli z pozostałymi kandydatami będzie Pani równie konsekwentna pozostaje mieć nadzieję, że wiceprezydentów dobierze Pani wg WŁASNEGO uznania a nie wg bliżej nieokreślonych kluczy i zobowiązań. II tura 53:48 dla B.Ronowicz przy frekwencji 28-30%. PS. Tym razem przed wysłaniem, zapisałem cały list. Znowu go wywaliło do czysta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Connor Re: Debata wTVP3 IP: 213.77.27.* 06.11.02, 11:25 tezgucio napisał: > nie wg bliżej nieokreślonych kluczy i zobowiązań. > II tura 53:48 dla B.Ronowicz przy frekwencji 28-30%. > 53 + 48 = 101 % !?!?!?! heh... jak za komuny... Odpowiedz Link Zgłoś
tezgucio Re: Debata wTVP3 06.11.02, 15:28 Gość portalu: Connor napisał(a): > tezgucio napisał: > > nie wg bliżej nieokreślonych kluczy i zobowiązań. > > II tura 53:48 dla B.Ronowicz przy frekwencji 28-30%. > > > 53 + 48 = 101 % !?!?!?! heh... jak za komuny... 1% błąd statystyczny. Ale faktycznie żle wklepałem, miało być 53:47. A za komuny wychodziło między 99,5 a 99,99%. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lvc Re: Debata wTVP3 IP: 213.77.27.* 05.11.02, 07:11 Debata byłą do całkiem śmieszna. Pani ronowicz na wszystkie pytania odpowiadała w ten sposób aby skończyć na oświacie. Bo tylko na tym się zna. Jak w pewnym momencie padło pytanie "Czy w Zielonej Górze jest bezpiecznie?" to odpowiedź Pani ROnowicz była "W szkołach dzieci są zestresowane i jest agresja" Czyli całkiem bez sensu. Ta kobieta to jedna wielka pomyłka ona nie ma pojęcia o tym jak zarządzać miastem. No ale wedle jej słów nie ma się czego bać rzadzić będzie mąż (CZYLI UNIA WOLNOŚCI). Odpowiedz Link Zgłoś
tom_tom Re: Debata wTVP3 05.11.02, 07:57 Debata była słaba i niestety tendencyjna. Nie dziwi mnie słabość Ronowicz, natomiast zaskoczył mnie Listowski - wypadł bardzo blado, a przecież popisy medialne zawsze były jego mocną stroną. Wolał pływać, wykorzystując swoją naturalną przewagę, czyli wiedzę z czterech lat rządówm, niestety nie do dyskusji merytorycznej. Strasznie wiele ogólników. Dziennikarze też woleli ogólniki i na mnie sprawili wrażenie tendencyjnych. Pomijam wstawki filmowe, głównie poraził mnie sposób stawiania problemów. Najważniejszym jest walka z bezrobociem. Tu dowiedzieliśmy się, że nie jest to proste, a samorząd niewiele może a jednak cos tam robi. Świetnie. Listowski firmuje zatrudnianie baezrobotnych do „grabienia liści i odśnieżania” i chociaż wywołuje to we mnie mieszane uczucia, to jest to jakś propozucja, jakiś konkretny pomysł. Ok. Jednak samorząd ma inne ważne narzędzie do walki z bezrobociem - przyciąganie inwestycji. A z tym jest kiepsko. To jeden z najpoważniejszych problemów Zielonej Góry i o tym w debacie telewizyjknej, na wszelki wypadek nie wspomniano. Listowski nie ma się czym pochwalić (niestety - stwierdzenie mieszkańca ZG) a Ronowicz nie miała okazji cokolwiek powiedzieć na ten temat. A przeciez chodzi o przyszłośc nas wszystkich. Odpowiedz Link Zgłoś
pekaes2 Re: Debata wTVP3 05.11.02, 08:41 eeee....zaraz tam tendencyjna, nie bardziej niż wczorajszy monograficzny numer gazety poświęcony sprawności ruchowej kandydatki Ronowicz zdecydowanie faworytem debaty została pani Katarzyna Borek, tak zdenerwowana, że omal nie wyrwała sobie kolczyka z twarzy Odpowiedz Link Zgłoś
tom_tom Re: Debata wTVP3 05.11.02, 10:32 pekaes2 napisał: > eeee....zaraz tam tendencyjna, nie bardziej niż wczorajszy monograficzny numer > gazety poświęcony sprawności ruchowej kandydatki Ronowicz > zdecydowanie faworytem debaty została pani Katarzyna Borek, tak zdenerwowana, > że omal nie wyrwała sobie kolczyka z twarzy Zgadzam się, pani Katarzyna Borek wypadła najlepiej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nie-Widz-TVP3 Re: Debata wTVP3 IP: *.zgora.dialog.net.pl 05.11.02, 10:00 Nie widziałem i mam w d**ie wszelkie debaty. Będzie zmiana na foteliku w Zielonej Górze i już. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qaz Re: Debata wTVP3 IP: *.ipub.pl 05.11.02, 11:29 Słaba ta debata. Pani Ronowicz była za bardzo "political correct". Żadnych szpil, żadnych ciosów. Chyba chroniczna choroba UW. Pan Listowski niczym nie zaskoczył. Ogólnie można było odnieść wrażenie, że zmiana na fotelu prezydenta skończy się na zmianie wizytówki na drzwiach. Co by nie mówić dużo fajniej by się oglądało gdyby kontrkandydatem Listka był np. Tyszkiewicz z Soli albo Kowal z Żagania. Ci to potrafią wprowadzić ogień w debatę (niezależnie od wygłaszanych poglądów). A tak to wyszło jak picie zimnej herbatki z łyżeczką w szklance. Ostrożnie i nudno. Odpowiedz Link Zgłoś
jba2 Re: Debata wTVP3 06.11.02, 09:57 Czy zapowiadana w TVP3 na czwartek debata(po godz. 22) to powtórka, czy coś nowego? Odpowiedz Link Zgłoś