hiiro 22.02.08, 20:11 ZA CO ICH KOCHASZ I DLACZEGO? nie wyklucza się nieprzychylnych komentarzy ale z możliwością odpowiedzi<oki Arwena>przyjęte? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: tede Re: ******STAL GORZÓW******************* IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.08, 20:30 zieeeeewwww Odpowiedz Link Zgłoś
hiiro Re: ******STAL GORZÓW******************* 28.02.08, 20:34 fffffffaktycznie!:-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x3 Re: ******STAL GORZÓW******************* IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.08, 20:34 a w telewizji coś leci ciekawego? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tede Re: ******STAL GORZÓW******************* IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.08, 20:35 "Zielona mila" na TVN Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kociapa Re: ******Falubaz******************* IP: *.ztpnet.pl 22.02.08, 20:52 O 21.05 na dwójce jakis thriller Odpowiedz Link Zgłoś
hiiro Re: ******Falubaz******************* 22.02.08, 21:03 wpiee..falubaza;-)))))))))))))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcin_zielonagora Re: ******Falubaz******************* IP: *.ztpnet.pl 22.02.08, 21:21 W sumie jak na piatek to nic ciekawego w tej telewizji. Ale za to juz niedlugo ma leciec film pt. "Obraz glebokiego upadku umeczonej i zardzewialej stali". Moze byc ciekawy. Odpowiedz Link Zgłoś
hiiro Re: ******Falubaz******************* 22.02.08, 21:24 jesteś fanem Staleczki-do góry:-))))))))))jak narazie jest nieźle! Odpowiedz Link Zgłoś
hiiro Re: ******Falubaz******************* 22.02.08, 21:31 hiiro napisał: > jesteś fanem Staleczki-do góry:-))))))))))jak narazie jest nieźle! Odpowiedz Link Zgłoś
hiiro Re: ******STAL GORZÓW******************* 22.02.08, 21:39 Gość portalu: x3 napisał(a): > a w telewizji coś leci ciekawego? każdy znajdzie coś dla siebie:-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kociapa Re: ******STAL GORZÓW******************* IP: *.ztpnet.pl 22.02.08, 22:38 Dobry był ten triller kanadyjski-serio. Ale już z utęsknieniem czekam na hooror o zardzewiałej staleczce, hehe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcin_zielonagora Re: ******STAL GORZÓW******************* IP: *.ztpnet.pl 22.02.08, 23:01 A ja myslalem ze to bedzie komediodramat, hmmm ale niech bedzie, horrory tez lubie :P Odpowiedz Link Zgłoś
ryanzg Re: ******STAL GORZÓW******************* 23.02.08, 09:56 13 kwietnia leci "Titanic". Pokaz w ZG. Kondolencje dla ciebie hiro. Odpowiedz Link Zgłoś
hiiro Re: ******STAL GORZÓW******************* 05.03.08, 20:37 a dlaczego kondolencje? Odpowiedz Link Zgłoś
hiiro Re: ******STAL GORZÓW******************* 28.02.08, 18:30 to jest własciwe miejsce;- ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))) gule do góry;-) Odpowiedz Link Zgłoś
vt-s Re: ******STAL GORZÓW******************* 28.02.08, 18:43 uwielbiam Stal Gorzów Wielkopolski :) Odpowiedz Link Zgłoś
hiiro Re: ******STAL GORZÓW******************* 28.02.08, 19:14 nie wiem ktośty;-)ale jak lubisz................ Odpowiedz Link Zgłoś
hiiro Re: ******STAL GORZÓW******************* 05.03.08, 20:39 ale macie fajne forum! na samej górce stal gorzów Odpowiedz Link Zgłoś