Dodaj do ulubionych

******STAL GORZÓW*******************

22.02.08, 20:11
ZA CO ICH KOCHASZ I DLACZEGO?
nie wyklucza się nieprzychylnych komentarzy ale z możliwością
odpowiedzi<oki Arwena>przyjęte?
Obserwuj wątek
    • Gość: tede Re: ******STAL GORZÓW******************* IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.08, 20:30
      zieeeeewwww
      • hiiro Re: ******STAL GORZÓW******************* 28.02.08, 20:34
        fffffffaktycznie!:-)
    • Gość: x3 Re: ******STAL GORZÓW******************* IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.08, 20:34
      a w telewizji coś leci ciekawego?
      • Gość: tede Re: ******STAL GORZÓW******************* IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.08, 20:35
        "Zielona mila" na TVN
        • Gość: kociapa Re: ******Falubaz******************* IP: *.ztpnet.pl 22.02.08, 20:52
          O 21.05 na dwójce jakis thriller
          • hiiro Re: ******Falubaz******************* 22.02.08, 21:03
            wpiee..falubaza;-))))))))))))))))))))))))))))))))
          • Gość: marcin_zielonagora Re: ******Falubaz******************* IP: *.ztpnet.pl 22.02.08, 21:21
            W sumie jak na piatek to nic ciekawego w tej telewizji. Ale za to juz niedlugo ma leciec film pt. "Obraz glebokiego upadku umeczonej i zardzewialej stali". Moze byc ciekawy.
            • hiiro Re: ******Falubaz******************* 22.02.08, 21:24
              jesteś fanem Staleczki-do góry:-))))))))))jak narazie jest nieźle!
              • hiiro Re: ******Falubaz******************* 22.02.08, 21:31
                hiiro napisał:

                > jesteś fanem Staleczki-do góry:-))))))))))jak narazie jest nieźle!
      • hiiro Re: ******STAL GORZÓW******************* 22.02.08, 21:39
        Gość portalu: x3 napisał(a):

        > a w telewizji coś leci ciekawego?
        każdy znajdzie coś dla siebie:-)
        • Gość: kociapa Re: ******STAL GORZÓW******************* IP: *.ztpnet.pl 22.02.08, 22:38
          Dobry był ten triller kanadyjski-serio.
          Ale już z utęsknieniem czekam na hooror o zardzewiałej staleczce,
          hehe
          • Gość: marcin_zielonagora Re: ******STAL GORZÓW******************* IP: *.ztpnet.pl 22.02.08, 23:01
            A ja myslalem ze to bedzie komediodramat, hmmm ale niech bedzie, horrory tez lubie :P
            • ryanzg Re: ******STAL GORZÓW******************* 23.02.08, 09:56
              13 kwietnia leci "Titanic". Pokaz w ZG. Kondolencje dla ciebie hiro.
              • hiiro Re: ******STAL GORZÓW******************* 05.03.08, 20:37
                a dlaczego kondolencje?
    • hiiro Re: ******STAL GORZÓW******************* 28.02.08, 18:30
      to jest własciwe miejsce;-
      )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
      )))))))))))))))))
      gule do góry;-)
    • vt-s Re: ******STAL GORZÓW******************* 28.02.08, 18:43
      uwielbiam Stal Gorzów Wielkopolski :)
      • hiiro Re: ******STAL GORZÓW******************* 28.02.08, 18:45
        no co z tego?
      • hiiro Re: ******STAL GORZÓW******************* 28.02.08, 19:14
        nie wiem ktośty;-)ale jak lubisz................
      • hiiro Re: ******STAL GORZÓW******************* 28.02.08, 20:55
        no to masz:_






        .
      • hiiro Re: ******STAL GORZÓW******************* 15.03.08, 21:18
        ja też!
    • hiiro Re: ******STAL GORZÓW******************* 05.03.08, 20:39
      ale macie fajne forum! na samej górce stal gorzów

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka