Dodaj do ulubionych

W Zielonej nareszcie będzie H@M !!! Super

30.03.08, 22:22
Taki wniosek można wyciągnąć na podstawie ogłoszenia o naborze pracowników.

ogloszenia.pracagazeta.pl/texis/jobsearch/details.html?id=47eb8e9448b770&qField=Title&qCity=Zielona%20G%C3%B3ra&qSort=npnp&qMatch=all&pp=20&view=2&page=1
Obserwuj wątek
    • Gość: zgorzanin Re: W Zielonej nareszcie będzie H@M !!! Super IP: *.tpnet.pl 30.03.08, 22:58
      No ale przecie wiadomo, że o Focus Park chodzi. :P
    • Gość: niki Re: W Zielonej nareszcie będzie H@M !!! Super IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.03.08, 11:52
      już nie będę musiał jeździć do tego paskudnego Poznania. Przydał by się jeszcze C&A
      • abrakadabraaa Re: W Zielonej nareszcie będzie H@M !!! Super 31.03.08, 17:26
        super!!! Przydalo by się jeszcze: douglas, sephora, zara, qubus,
        carry, tally wail, flo, venezia, new yorker, top secret, bijou
        brigitte, kapp al, nine west, promod, tatumm, calzodonia ... i nie
        potrzeby wrocław/poznań
        • Gość: tk Re: W Zielonej nareszcie będzie H@M !!! Super IP: *.backiel.com.pl 31.03.08, 17:38
          abrakadabraaa napisała:

          > super!!! Przydalo by się jeszcze:

          ... wieżowce na miarę
          Andersia Tower (Poznań)
          Sky Tower (Wrocław)

          ....uczelnie na miarę
          poznańskich i wrocławskich
          ...
          metro
          ...
          Złote tarasy (Warszawa)


          ale marzyć zawsze możecie...... :)
          • Gość: kociapa Re: W Zielonej nareszcie będzie H@M !!! Super IP: *.ztpnet.pl 31.03.08, 21:03
            nie rozumiem tk skąd u ciebie tyle złości.
            Ludziska chcą coś nowego, czy to żle?
            • ryanzg Re: W Zielonej nareszcie będzie H@M !!! Super 31.03.08, 22:06
              Carry, New Yorker i Promod też tam będą :)
            • Gość: tk Re: W Zielonej nareszcie będzie H@M !!! Super IP: *.backiel.com.pl 31.03.08, 23:18
              nie no ok :)

              • Gość: marcin_zielonagora Re: W Zielonej nareszcie będzie H@M !!! Super IP: *.ztpnet.pl 01.04.08, 01:11
                Skoro "ok" to po co wpierdzielasz sie do tego watku z takimi komentarzami? Lecz sie czlowieku bo twoja nienawisc do ZG juz ci chyba mozg wypalila.
                • Gość: MISIU H@M !!! Super IP: *.cyberbiznes.pl 01.04.08, 23:27
                  to markety jakieś czy co?
                  • Gość: fan Re: H@M !!! Super IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.04.08, 12:31
                    jest to względnie tania sieć odzieżowa dla której projektują znani projektanci mody jak Roberto Cavali, Madonna itp.
    • popski Re: W Zielonej nareszcie będzie H@M !!! Super 31.03.08, 22:14
      Osobiście wolałbym np. jakieś nowe muzeum niż kolejny sklep. I cieszyłbym się z
      tego o wiele bardziej. Ale jestem prawdopodobnie w mniejszości.
      • Gość: ja Re: W Zielonej nareszcie będzie H@M !!! Super IP: *.tpnet.pl 31.03.08, 22:59
        W FP będzie muzeum. Tzn. ma być.
    • Gość: motylek To dopiero będzie, wszyscy jak ksero:) IP: *.adsl.inetia.pl 31.03.08, 23:48
      Już widzę tłumy ubrane na jedno kopyto...
      • Gość: ziutek Re: To dopiero będzie, wszyscy jak ksero:) IP: *.ztpnet.pl 31.03.08, 23:54
        A tak, wiecej marek znaczy mniejszy wybor szmat.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka