27.04.09, 08:13
Od kiedy wyremontowano (ale tylko w połowie) A-18 z przyjemnością śmigam nią
do Wrocka. Jednak dopiero w sobotę (25.04) zauważyłem, że to droga wojewódzka!
Wąska, kreta, dziurawa jak szwajcarski ser. Vivat terra lubusiana. Zaorać i
zakopać to województwo!
Obserwuj wątek
    • cancro Re: Cudo! 28.04.09, 12:05
      Oczywiście nie mialem na myśli A-18, tylko magistralę Żagań,
      Żaganiec - Czerna.
      • omni.bus Re: Cudo! 28.04.09, 12:16
        cancro napisał:

        > Oczywiście

        Oczywiście, my rozumiemy skróty myślowe, tylko na egzaminach, sprawdzianach
        takie coś nie przejdzie, trzeba wyrażać się precyzyjnie.

        Dla precyzji zatem, może lepiej było użyć formuły: "przepraszam, chodziło mi o..."?
        • cancro Re: Cudo! 29.04.09, 08:52
          Okazuje się, że na naukę nigdy nie jest za późno! Dzięki i za tą!
          Pozwól, że przy okazji zapytam: czyżbyś był kolejnym wcieleniem tk?
      • szakoou Re: Cudo! 02.05.09, 15:18
        cancro napisał:

        > Oczywiście nie mialem na myśli A-18, tylko magistralę Żagań,
        > Żaganiec - Czerna.

        Fakt, droga jest fatalna, a codziennie wiele osób musi nią dojeżdżać do pracy do
        Żagania. Na przykład ja. ;) A widziałeś co teraz na niej się dzieje? Od drogi
        krajowej nr 18 (autostradą A-18 stanie się dopiero w 2011, gdy zostanie
        wyremontowana druga jezdnia) do Żagania stoi się na PIĘCIU (!) światłach. Wzięto
        się ostro do roboty, ciekawe kiedy całość skończą. Czerną mają skończyć do końca
        czerwca (w co wątpię).

        A propo Czernej, nie wiem czy czasem nie będzie kładziona jeszcze jedna warstwa
        asfaltu, ale na dzień dzisiejszy jeden pas jest wyższy od drugiego. Mam
        nadzieję, że takiej fuszerki nie zostawią...

        Po stronie dolnośląskiej też cudów nie ma, polecam przejechać się do Ruszowa.
        Lubuskie wcale jakoś tak bardzo nie odstaje... ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka