cancro
27.04.09, 08:13
Od kiedy wyremontowano (ale tylko w połowie) A-18 z przyjemnością śmigam nią
do Wrocka. Jednak dopiero w sobotę (25.04) zauważyłem, że to droga wojewódzka!
Wąska, kreta, dziurawa jak szwajcarski ser. Vivat terra lubusiana. Zaorać i
zakopać to województwo!