strusi_ogon 06.05.09, 18:24 I co, będzie więcej chętnych, niż pasazerów do Wawy których w miesiącu styczniu znalazło się bodajże czterech? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wasz.tk Jet Air zaprasza: leć na weekend do Drezna 06.05.09, 19:56 meine Damen: i258.photobucket.com/albums/hh267/problemik/lotniskozielonagora.jpg und Herren: i258.photobucket.com/albums/hh267/problemik/lotniskoZG.jpg Bitte nicht menge Odpowiedz Link Zgłoś
trabancik Re: Jet Air zaprasza: leć na weekend do Drezna 06.05.09, 19:58 international airport Babimost Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: J1 Re: Jet Air zaprasza: leć na weekend do Drezna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.09, 20:32 Póżniej Marszałek ogłosi ilu to pasażerów lata do Zielonej- a to że nikt nie wysiądzie, nie wsiądzie - to już szczegół. -Organ propagandowy Gazeta Lubuska tak to upiększy, że przeczytamy o tysiacach osób w miesiącu korzystających z PORTU Zielona. W takim właśnie kraju żyjemy- gdzie szowinizm lokalny( czytaj zielonogórski) i większe przełożenie w Warszawie może usprawiedliwiać wydawanie publicznych pieniędzy nawet na takie absurdy jak Trans-Europejskim Port Lotniczy Zielonogóra im. Zycha,Bukiewicz i innej plejady osób żyjących i bawiących się na koszt podatników. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: urzędnik Celińska - come back please! IP: *.ssp.dialog.net.pl 07.05.09, 06:56 A to nie pani jeśnie Celińska napisała ten artykuł o lotnisku w bABIMOŚCIE?. Niemozliwe. Zero zjadliwości, nudne jak flaki z olejem. Toż to koniec promocji tego lotniska. Celińska come back - please. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: spartann Re: Celińska - come back please! IP: *.lo14.wroc.pl 07.05.09, 07:27 nie osmieszajcie sie z tym lotniskiem i polaczeniem do drezna czy warszawy bo zrobiliscie to samo co gosiewski ze stacja wloszczowa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gib Re: Celińska - come back please! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.05.09, 08:11 a ty juz tutaj zawedrowales?? widze, ze pilnie studiujesz zielonogorskie watki, to przez twoja dziewczyne z gorzowa?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Strusi_ogon Re: Celińska - come back please! IP: *.magma-net.pl 07.05.09, 09:32 A co, prawda w oczy kole? Boisz się, że cała Polska się dowie? Niech wie, może dzięki temu patologia szybciej się skończy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: spartann Re: Celińska - come back please! IP: *.lo14.wroc.pl 07.05.09, 10:17 niestety ale musze sledzic uwaznie co sie dzieje w zielonce bo widac ze prokurator piwinien tam wjechac, a jest o czym pisac. fakt jest faktem ze to lotnisko samo w sobie jest przegieciem Odpowiedz Link Zgłoś
bukolanka Jet Air zaprasza: leć na weekend do Drezna 07.05.09, 10:43 Jet Air zaprasza :leć na weekend do Drezna ? Myślę, że zaprasza do Warszawy. Piątek rano :Drezno - Warszawa , niedziela wieczorem Warszawa - Drezno. Przepraszam ,to gdzie Jet Air zaprasza na weekend nas do Drezna czy naszych sąsiadów do Warszawy? Co ma do tego lotnisko w Babimoście? Zielonogórzanie z Warszawy wracają raczej wieczorem w piątek a nie w niedzielę. Komu potrzebne taka komunikacja? Chyba, że zrobię sobie weekend w Warszawie :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ckm Re: Jet Air zaprasza: leć na weekend do Drezna IP: *.gorzow.mm.pl 07.05.09, 12:13 komu potrzebne to polaczenie? nikomu. grunt to chore ambicje i darmowa promocja prowincjonalnego miasteczka ziel gora,przy okazji dla pelni szczescia uda sie wydoic wojewodztwo na rozbudowe tego kosmodromu. ech,gdzie nik i prokuratura,te szwindle smierdza na kilometr . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lubuszanka Jet Air zaprasza: leć na weekend do Drezna IP: 78.8.221.* 08.05.09, 22:01 no to jest splendor dla zielonki i lubuskiego !ludziska sobie mogą pozwolić na lot do Drezna i pozwiedzać ,tylko żeby było za co ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rencista Re: Jet Air zaprasza: leć na weekend do Drezna IP: 78.8.221.* 08.05.09, 22:06 w lubuskim nie ma żmij, a tyle jadu na forum! a feeee! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maat Re: Jet Air zaprasza: leć na weekend do Drezna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.09, 22:24 Po co? Przecież szybciej będzie samochodem. Oczywiście myślę o Dreźnie. A lotnisko w Babimoście zaorać (będzie pożytek), lekko dofinansować sportowe lotnisko w Przylepie (czasem coś tam lata, ostatnio szaleje motolotniarz) i czekać, aż przyjedzie DB. Zielona Góra pozdrawia Gorzów (macie bliżej do Berlina). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lolo lotnik Re: Jet Air zaprasza: leć na weekend do Drezna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.09, 19:18 www.pasazer.com/in-3779-jet,air,drezno,tak,,drezno,nie8230.php to jest dobre : "Przewoźnik liczy, że zdobędzie sporo pasażerów. W tym przekonaniu utwierdza go Marcin Jabłoński, marszałek województwa lubuskiego. – Ze znalezieniem podróżnych nie powinno być problemów. Zainteresowani są zarówno Polacy, jak i Niemcy. Myślę, że to podziała pozytywnie także na kontakty z Saksonią. Nie wierzę, by w tak dużej aglomeracji, jaką jest Drezno, nie znaleźli się chętni, żeby latać do Warszawy – powiedział Gazecie Wyborczej Jabłoński. Także według Elżbiety Polak, wicemarszałek województwa, po polskiej stronie na pewno znajdą się chętni, żeby latać na koncerty do Niemiec. Potencjalne loty do Drezna otwierają dla portu lotniczego nowe perspektywy. Oznacza to dla niego pierwsze zagraniczne połączenie. – Lotnisko podniesie swoją renomę i zwiększy szanse na uzyskanie funduszy unijnych – tłumaczy Tomasz Hałas, członek zarządu odpowiedzialny za sprawy babimojskiego lotniska. " Kabareton lubuski trwa Odpowiedz Link Zgłoś