Dodaj do ulubionych

Jet Air zaprasza: leć na weekend do Drezna

06.05.09, 18:24
I co, będzie więcej chętnych, niż pasazerów do Wawy których w miesiącu
styczniu znalazło się bodajże czterech?
Obserwuj wątek
    • wasz.tk Jet Air zaprasza: leć na weekend do Drezna 06.05.09, 19:56
      meine Damen:

      i258.photobucket.com/albums/hh267/problemik/lotniskozielonagora.jpg

      und Herren:

      i258.photobucket.com/albums/hh267/problemik/lotniskoZG.jpg
      Bitte nicht menge
      • trabancik Re: Jet Air zaprasza: leć na weekend do Drezna 06.05.09, 19:58
        international airport Babimost
        • Gość: J1 Re: Jet Air zaprasza: leć na weekend do Drezna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.09, 20:32
          Póżniej Marszałek ogłosi ilu to pasażerów lata do Zielonej- a to że nikt nie
          wysiądzie, nie wsiądzie - to już szczegół.
          -Organ propagandowy Gazeta Lubuska tak to upiększy, że przeczytamy o tysiacach
          osób w miesiącu korzystających z PORTU Zielona.

          W takim właśnie kraju żyjemy- gdzie szowinizm lokalny( czytaj zielonogórski) i
          większe przełożenie w Warszawie może usprawiedliwiać wydawanie publicznych
          pieniędzy nawet na takie absurdy jak Trans-Europejskim Port Lotniczy Zielonogóra
          im. Zycha,Bukiewicz i innej plejady osób żyjących i bawiących się na koszt
          podatników.
    • Gość: urzędnik Celińska - come back please! IP: *.ssp.dialog.net.pl 07.05.09, 06:56
      A to nie pani jeśnie Celińska napisała ten artykuł o lotnisku w
      bABIMOŚCIE?. Niemozliwe. Zero zjadliwości, nudne jak flaki z olejem.
      Toż to koniec promocji tego lotniska.
      Celińska come back - please.
      • Gość: spartann Re: Celińska - come back please! IP: *.lo14.wroc.pl 07.05.09, 07:27
        nie osmieszajcie sie z tym lotniskiem i polaczeniem do drezna czy
        warszawy bo zrobiliscie to samo co gosiewski ze stacja wloszczowa
        • Gość: gib Re: Celińska - come back please! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.05.09, 08:11
          a ty juz tutaj zawedrowales?? widze, ze pilnie studiujesz
          zielonogorskie watki, to przez twoja dziewczyne z gorzowa??
          • Gość: Strusi_ogon Re: Celińska - come back please! IP: *.magma-net.pl 07.05.09, 09:32
            A co, prawda w oczy kole? Boisz się, że cała Polska się dowie? Niech wie, może
            dzięki temu patologia szybciej się skończy.
          • Gość: spartann Re: Celińska - come back please! IP: *.lo14.wroc.pl 07.05.09, 10:17
            niestety ale musze sledzic uwaznie co sie dzieje w zielonce bo widac
            ze prokurator piwinien tam wjechac, a jest o czym pisac.
            fakt jest faktem ze to lotnisko samo w sobie jest przegieciem
    • bukolanka Jet Air zaprasza: leć na weekend do Drezna 07.05.09, 10:43
      Jet Air zaprasza :leć na weekend do Drezna ? Myślę, że zaprasza do Warszawy.
      Piątek rano :Drezno - Warszawa , niedziela wieczorem Warszawa - Drezno.
      Przepraszam ,to gdzie Jet Air zaprasza na weekend nas do Drezna czy naszych
      sąsiadów do Warszawy? Co ma do tego lotnisko w Babimoście? Zielonogórzanie z
      Warszawy wracają raczej wieczorem w piątek a nie w niedzielę. Komu potrzebne
      taka komunikacja? Chyba, że zrobię sobie weekend w Warszawie :)
      • Gość: ckm Re: Jet Air zaprasza: leć na weekend do Drezna IP: *.gorzow.mm.pl 07.05.09, 12:13

        komu potrzebne to polaczenie?
        nikomu.

        grunt to chore ambicje i darmowa promocja prowincjonalnego
        miasteczka ziel gora,przy okazji dla pelni szczescia uda sie wydoic
        wojewodztwo na rozbudowe tego kosmodromu.

        ech,gdzie nik i prokuratura,te szwindle smierdza na kilometr .


    • Gość: lubuszanka Jet Air zaprasza: leć na weekend do Drezna IP: 78.8.221.* 08.05.09, 22:01
      no to jest splendor dla zielonki i lubuskiego !ludziska sobie mogą pozwolić na
      lot do Drezna i pozwiedzać ,tylko żeby było za co !
      • Gość: rencista Re: Jet Air zaprasza: leć na weekend do Drezna IP: 78.8.221.* 08.05.09, 22:06
        w lubuskim nie ma żmij, a tyle jadu na forum! a feeee!
    • Gość: maat Re: Jet Air zaprasza: leć na weekend do Drezna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.09, 22:24
      Po co? Przecież szybciej będzie samochodem. Oczywiście myślę o
      Dreźnie. A lotnisko w Babimoście zaorać (będzie pożytek), lekko
      dofinansować sportowe lotnisko w Przylepie (czasem coś tam lata,
      ostatnio szaleje motolotniarz) i czekać, aż przyjedzie DB. Zielona
      Góra pozdrawia Gorzów (macie bliżej do Berlina).
      • Gość: lolo lotnik Re: Jet Air zaprasza: leć na weekend do Drezna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.09, 19:18
        www.pasazer.com/in-3779-jet,air,drezno,tak,,drezno,nie8230.php
        to jest dobre :
        "Przewoźnik liczy, że zdobędzie sporo pasażerów. W tym przekonaniu
        utwierdza go Marcin Jabłoński, marszałek województwa lubuskiego. –
        Ze znalezieniem podróżnych nie powinno być problemów. Zainteresowani
        są zarówno Polacy, jak i Niemcy. Myślę, że to podziała pozytywnie
        także na kontakty z Saksonią. Nie wierzę, by w tak dużej
        aglomeracji, jaką jest Drezno, nie znaleźli się chętni, żeby latać
        do Warszawy – powiedział Gazecie Wyborczej Jabłoński. Także według
        Elżbiety Polak, wicemarszałek województwa, po polskiej stronie na
        pewno znajdą się chętni, żeby latać na koncerty do Niemiec.

        Potencjalne loty do Drezna otwierają dla portu lotniczego nowe
        perspektywy. Oznacza to dla niego pierwsze zagraniczne połączenie. –
        Lotnisko podniesie swoją renomę i zwiększy szanse na uzyskanie
        funduszy unijnych – tłumaczy Tomasz Hałas, członek zarządu
        odpowiedzialny za sprawy babimojskiego lotniska. "

        Kabareton lubuski trwa

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka