30.05.08, 19:15
Czy ktos latal na lini Warszawa- lubeka??? Czy jakies linie lotnicze obsluguja
te loty, bo szukajac w Internecie nie moge znalezc.A jacy przewoznicy
autokarowi sa godni polecenia???? na tej samej trasie. dziekuje z gory za
odpowiedz.
Obserwuj wątek
    • leszek2008 Re: Lubeka 04.11.08, 17:04
      leciałem wizzerem :gdańsk-lubeka-gdańsk.polecam.bardzo miłe
      miasto.tzw. "królowa hanzy'

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka