Gość: jakema
IP: *.szczecin.mm.pl
19.01.06, 09:54
Co sadzicie o tym telefonie? Ja mam go od miesiaca i jestem zachwycona
bateria. Trzyma mi kupe dni. I jeszcze pytanie do znajacych sie ma rzeczy.
Czy istnieje mozliwosc wgeania polskiego jezyka bez wizyty u fachowca? Gdzies
na allegro w opisie tego modelu ktos napisal, ze mozna to sciagnac ze str
producenta. Jakos niczego nie znalazlam.