Gość: Andrzej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.06, 13:52 możecie mi podac jakiś link lub program z którego pomocą zdejme simlocka z Alcatela ot320?bardzo prosze o pomoc... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Andrzej Re: Pomocy-Alcatel-simlock IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.10.06, 16:48 Dzieki za odpowiedź "forumowicze" Odpowiedz Link Zgłoś
yavorius Re: Pomocy-Alcatel-simlock 30.10.06, 08:05 Wydaje mi się, że Twoje obrażanie się na nas jest cokolwiek dziecinne. Może nikt z nas tego nie wie, mamy do tego chyba prawo, nie? A może powinniśmy wszyscy tu się wpisać z tekstem "nie wiemy"? Wtedy miałbyś pretensje i się obrażał, pisząc, że skoro nie mamy nic do powiedzenia, to mamy się nie odzywać... Odpowiedz Link Zgłoś