Dodaj do ulubionych

- Simlock Alcatel OT311 -

IP: *.gadow.wroc.net 17.12.03, 15:10
Witam
Próbował ktoś już ściągnąć simlocka z Alka311 bez urzycia kabla ? Niby są
programy generujące unlock code na podstawie IMEI, no ale gdzie ten CODE
wpisac ? :/ A moze po prostu jestem skazany na kabel ?
Poradzcie coś !

Pozdrawiam
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka