Gość: Konrad
IP: *.gadow.wroc.net
17.12.03, 15:10
Witam
Próbował ktoś już ściągnąć simlocka z Alka311 bez urzycia kabla ? Niby są
programy generujące unlock code na podstawie IMEI, no ale gdzie ten CODE
wpisac ? :/ A moze po prostu jestem skazany na kabel ?
Poradzcie coś !
Pozdrawiam