Gość: Jorgen
IP: *.man.polbox.pl
29.03.04, 10:39
Zrobiłem chlebek kukurydziany wg twojego przepisu.
Ciasto wyszło maziste i tylko tyle, że wlałem do keksówki. Było tego ok. 1 cm
i urosło o następny 1 cm, ale nie był to zakalec.
W smaku oczywiście czuć było kukurydzą, troszeczkę słodkawe ale ogólnie smak
neutralny. To oznacza, że możnaby podawać/polać czymś słodkim lub słonym, ale
nie bardzo wiem czym. Może być czekolada/syropy ale też z warzywami(?).
Masz jakieś sugestie?