aga857 30.01.05, 22:48 Wyczytałam gdzies,że kawę po otwarciu powinno się w lodówce przechowywać. Czy dotyczy to także kawy rozpuszczalnej w słoiku? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dispell Re: źródło podaje: 30.01.05, 22:55 www.tchibo.pl/encyklopedia_5_276.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: k.szymon Re: źródło podaje: IP: *.icpnet.pl 30.01.05, 23:48 przez jakis czas trzymalem w lodowce i wsztstko wskazywalo na to, ze to nieglupi pomysl, jednak... ehh, mińsk, wsoaniała lodowka... no zaczela nasiąkać ogólną lodówkową wilgocią. w kiepskiej lodowce - nie polecam, w porządnej - raczej tak. Odpowiedz Link Zgłoś
dispell Re: źródło podaje: 30.01.05, 23:54 Poczytałem trochę o tym przechowywaniu lodówkowym i większość producentów kawy zaleca takie przechowywanie z zaznaczeniem, że nie dłużej jak dwa tygodnie. Oprócz tego wspominają o możliwości mrożenia kawy. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasia Re: źródło podaje: IP: *.dsl.scrm01.pacbell.net 31.01.05, 06:47 tylko i wylacznie kawe ziarnista w zamrazalniku. wierzcie mi, zapewni swiezosc na wiele miesiecy kasia Odpowiedz Link Zgłoś
gourmet48 Re: źródło podaje: 31.01.05, 08:10 a ja mam dobry, banalny pomysl: kupowac tylko tyle, zeby po otwarciu mogla byc wypita w przeciagu tygodnia, nie bedzie mieli problemow z przechowywaniem Odpowiedz Link Zgłoś