Dodaj do ulubionych

kawa w lodówce

30.01.05, 22:48
Wyczytałam gdzies,że kawę po otwarciu powinno się w lodówce przechowywać. Czy
dotyczy to także kawy rozpuszczalnej w słoiku?
Obserwuj wątek
    • dispell Re: źródło podaje: 30.01.05, 22:55
      www.tchibo.pl/encyklopedia_5_276.html
      • Gość: k.szymon Re: źródło podaje: IP: *.icpnet.pl 30.01.05, 23:48
        przez jakis czas trzymalem w lodowce i wsztstko wskazywalo na to, ze to
        nieglupi pomysl, jednak... ehh, mińsk, wsoaniała lodowka... no zaczela nasiąkać
        ogólną lodówkową wilgocią. w kiepskiej lodowce - nie polecam, w porządnej -
        raczej tak.
        • dispell Re: źródło podaje: 30.01.05, 23:54
          Poczytałem trochę o tym przechowywaniu lodówkowym i większość producentów kawy
          zaleca takie przechowywanie z zaznaczeniem, że nie dłużej jak dwa tygodnie.
          Oprócz tego wspominają o możliwości mrożenia kawy. ;)
          • Gość: kasia Re: źródło podaje: IP: *.dsl.scrm01.pacbell.net 31.01.05, 06:47
            tylko i wylacznie kawe ziarnista w zamrazalniku.
            wierzcie mi, zapewni swiezosc na wiele miesiecy
            kasia
            • gourmet48 Re: źródło podaje: 31.01.05, 08:10
              a ja mam dobry, banalny pomysl:
              kupowac tylko tyle, zeby po otwarciu mogla byc wypita w przeciagu tygodnia, nie
              bedzie mieli problemow z przechowywaniem
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka