Dodaj do ulubionych

Kraków, Proxima Service przy Hoffmanowej

IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 06.06.13, 20:09
Witam
Czy ma ktoś jakieś doświadczenia z deweloperem Proxima Service. Rozważam zakup mieszkania przy Hoffmanowej w Krakowie u tego dewelopera. Na pierwszy rzut oka mieszkanie wydaje się być ok. Co z oklicą? Polecacie tę inwestycję i tego dewelopera czy raczej nie. Bardzo proszę o opinie!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: Paweł Re: Kraków, Proxima Service przy Hoffmanowej IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 12.08.13, 21:44
      Potwierdzam opinie Zuzi. Na dodatek nienajlepsza obsługa klienta. Chyba niespecjalnie zależy im na sprzedaży mieszkań. Z biur sprzedaży innych deweloperów wydzwaniaja do mnie z promocjami, dopytują czy coś kupiłem, a tutaj w ogóle nie walczą o klienta. Nie wiem o co w ogóle chodzi w ich działalności i jak tyle lat utrzymują się na rynku jeśli zrealizowali tylko kilka inwestycji a działają od 20 lat...
      • Gość: niezadowolony Re: Kraków, Proxima Service przy Hoffmanowej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.14, 09:34
        niestety nie sposób się z Wami nie zgodzić. Byliśmy zainteresowani kupnem mieszkania , ale obsługa klienta pozostawia wiele do życzenia. Pytając jedną Panią, na którą stronę wychodzą okna odpowiedziała: na tą!!! Nie są w stanie udzielić podstawowych informacji, np. jaka jest wysokość czynszu, co akurat dla mnie jest niezykle istotne, bo chciałbym wiedzieć, jakie będę ponosić koszty utrzymania mieszkania. Inni przedstawiciele deweloperów walczą o klienta, dzwonią, dopytują, przesyłają podobne oferty a oni nic. Zaczęliśmy się już zastanawiać, czy może jakoś źle wygladamy, skoro nas tak olewają. Może na pierwszy rzut oka nie wyglądamy na dobrego Klienta, sam już nie wiem… Być może mieszkania mają ładne, ale pracownicy do wymiany, szcególnie 2 Panie, które nie nadają się nawet do sprzedaży warzyw na straganie
    • Gość: Jacek Re: Kraków, Proxima Service przy Hoffmanowej IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 19.08.13, 21:29
      Wysłałem do nich tydzień temu maila, że jestem zainteresowany mieszkaniem o powierzchni 42,14 m2 – powołałem się na ofertę znalezioną tutaj: www.krakow.nowemieszkania.pl/mieszkanie,Przedsiebiorstwo-Inwestycyjne-Proxima-Service-Spolka-z-o-o-Spolka-Komandytowa,Mieszkania-i-Apartamenty-Hoffmanowa,2934.html
      Na powyższej stronie mieszkanie to ma 42,14 podczas gdy na rzucie jest zaledwie 37,4 m2. Z kalkulacji wyszło, że podali powierzchnię mieszkania łącznie z balkonami – od dłuższego czasu przeglądam oferty deweloperów ale pierwszy raz spotykam się aby powierzchnia mieszkania obejmowała balkony …. Dlatego zapytałem ich jaka jest faktyczna wielkość mieszkania i czy jest się ono w ogóle na sprzedaż skoro na ich www ma status zarezerwowane. Niestety nikt z biura sprzedaży mi nie odpowiedział. Czytają te posty coraz bardziej nabieram wątpliwości, czy brać pod uwagę ofertę tego dewelopera. Jeśli na tym etapie ignorują klientów to co daje?? Strach myśleć co byłoby gdyby trzeba było naprawiać wady w mieszkaniach – pewnie miesiąca dopraszania się o interwencję.
      • Gość: Mariusz Re: Kraków, Proxima Service przy Hoffmanowej IP: *.ists.pl 30.08.13, 11:53
        Odnoszę wrażenie, że powyższa dyskusja wrze chyba pomiędzy pracownikami konkurencji.
        Kupiłem od nich mieszkanie w 2007 roku jako moje pierwsze mieszkanie. Wszystko przebiegło
        ok. Pomimo, że w tamtym okresie miałem przejściowe problemy z kredytem, elastycznie, ze zrozumieniem szli na rękę a pewnie nie musieli bo w tamtym okresie dużo łatwiej było od klienta. Skusiło mnie by popatrzyć na ich ofertę gdy jako kibic siatkówki czytam, że są nowym głównym sponsorem wiślarek. Potem trafiłem tu i jak na to na forum bywa nie prawda i krytyka każdego.
        Mam od nich mieszkanie i jeszcze lokal handlowy, który kupiłem parę lat później. Uważam że są ok. a tak na marginesie nie wiem czy dzwonienie, że jest promocja i nagabywanie to przejaw profesjonalizmu moim zdaniem raczej desperacji. Ja wolę ich metodę, która jest chyba dobra bo jak widzę to mają prawie wszystko sprzedane.
        • Gość: Ole Re: Kraków, Proxima Service przy Hoffmanowej IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 03.09.13, 20:11
          @Mariusz: A ja odnoszę wrażenie, że jesteś pracownikiem Proxima Service. Piszesz, że osoby udzielające się na tym forum to przedstawiciele konkurencji. Niestety Proxima to nie jest Budimex, Atal czy nawet Wawel, które są liczącymi się firmami na krakowskim rynku deweloperskim. Proxima to maleńka firemka, która nikomu nie wadzi, bo cóż zdziała oddając raz na kilka lat max 50 mieszkań. Dlatego nie licz, że osoby te to konkurencja – najzwyczajniej w świecie szkoda im czasu na rozmowy nt. Proximy. Forumowicze, to ludzie, którzy na Proximie się zawiedli i wiedzą już, że szkoda czasu i piniędzy na zakupy w małych, bez zasad i działających w sposób podobny do PRL-owskich „cinkciarzy” firemek. Lepiej udać się do dużej firmy, która szanuje klientów. Piszesz, że sponsorują wioślarki – to nic nadzwyczajnego, teraz każda firma angażuje się w inicjatywy społeczne. Fachowo nazywa się to CSR. To, że grupka dzieciaków zrobi sobie fotkę z płachtą, na której jest logo Proximy nie zwalnia ich z zasad fair play wobec klientów – niestety te są im zupełnie obce. Krytykujesz informowanie o promocjach – hmmm ja chętnie przyjmuje czy to telefonicznie czy mailowo informacje o tym, że są jakieś promocje w cenach mieszkań. Być może to kwestia różnicy w Twoich funduszach a moich, ale odbieram to również jako miły gest pamięci o mnie, mimo iż kontakt był rok czy ponad temu. Chwalisz ich metody sprzedaży – może ktoś to kupuje – ja już nigdy tym ludziom nie zaufam.
    • Gość: 1123 Re: Kraków, Proxima Service przy Hoffmanowej IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 02.10.13, 23:45
      Fakt posiadania ceryfikatu na Jetfoil przez Woodsa, nie zmienia innego faktu, że dostarczane urządzenia przez Bovent na budowę takiego certyfikatu już nie posiadają. Proszę porównać numer certyfkatu i typ na certyfikacie oraz numer i typ urządzenia na naklejce CE na ich urządzeniach.
      I CO, ZATKAŁO WAS KAKAŁO?
      ps.Tutaj na portalu panuje całkowita cenzura. Portal nie jest wart czasu na czytanie.
      • flaktbovent Re: Kraków, Proxima Service przy Hoffmanowej 03.10.13, 00:22
        Szanowni Państwo,

Poprzednie wpisy tego samego anonimowego użytkownika zostały skasowane, ponieważ ekspertyza prawna udowodniła, że są niczym innym jak wprowadzaniem w błąd i działaniem na szkodę firmy Flakt Bovent.

W odpowiedzi na powtórne wprowadzanie naszych Klientów w błąd odpowiadamy:

1) Firma Bovent nie produkuje wentylatorów oddymiajacych, a wszystkie wentylatory są dostarczane bezpośrednio przez fabrykę Flakt Woods, wiec obowiązują certyfikaty wystawione na tę fabrykę. Inna wersja jest niedopuszczalna prawnie.
        2) Zestawy wentylatorów mają różne nazwy handlowe w zależności m.in. od wysokości zabudowy. Jednak - co jest wyraźnie zaznaczone zarówno w certyfikatach jak i w raportach z badań - jeśli produkt występujący pod inną nazwą handlową skłąda się z produktów certyfikowanych, to obowiązują dokładnie te same badania i certyfikaty. Wszystkie badania i wszystkie certyfikaty są dokładnie opisane , należy je tylko przeczytać. Nie ma obowiązku ponownego badania raz certyikowanego wentylatora, tylko dlatego, że został pomalowany np. na zielono i w związku z tym w celu odróżnienia go w sprzedaży dodano mu nowy element w nazwie.
        3) Ponieważ nie znajomość prawa, w tym brak umiejętności posługiwania się certyfikatami, nie zwalnia nikogo od odpowiedzialności, informujemy, że poczyniliśmy niezbędne kroki prawne w celu ustalenia osoby posługującej się nickiem 1123 i jest to prawdopodobnie osoba, która obecnie ma założoną sprawę sądową właśnie o zniesławianie firm wentylacyjnych. Gdy wyrok się uprawomocni, zostanie ona poproszona o ZATKANIE wszystkich kłamliwych komentarzy kosztownymi ogłoszeniami z przeprosinami.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka