Gość: Foxy IP: *.emu.int.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 13.03.04, 21:38 SLYSZELISCIE COS NA TEN TEMAT- CHODZA NA RADIOSTACJI? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: jazgot Re: ALCAZAR IP: *.elblag.dialog.net.pl 13.03.04, 23:34 ale o co chodzi? Odpowiedz Link Zgłoś
h8red Re: ALCAZAR 14.03.04, 10:39 Gość portalu: jazgot napisał(a): > ale o co chodzi? Pewnikiem o grupę, która swego czasu nagtała "Crying at the discotheque". Fajny zresztą kawałek. Odpowiedz Link Zgłoś
mentor Re: ALCAZAR 14.03.04, 20:12 homo szwedzi ktorzy lubuja sie w disco 70 latach Odpowiedz Link Zgłoś
vulture Re: ALCAZAR 14.03.04, 21:35 Grupa Alcazar udowodniła, iż możliwe jest zjebanie piosenki Human League. Odpowiedz Link Zgłoś