Gość: aasiek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.04, 15:22 Ja się nie jąkam,taki jest tytuł nowej płyty szwedzkiego zespołu Komeda.Jest o nich na allmusic.com Może ktoś słyszał ich muzykę? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj