Dodaj do ulubionych

Kokomemedada

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.04, 15:22
Ja się nie jąkam,taki jest tytuł nowej płyty szwedzkiego zespołu Komeda.Jest
o nich na allmusic.com
Może ktoś słyszał ich muzykę?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka