Dodaj do ulubionych

Pierwszy koncert

IP: *.trzebnica.sdi.tpnet.pl 22.07.04, 21:09
Jaki byl wasz pierwszy koncert, w ktorym braliscie udzial? A jaki zrobil na
was najwieksze wrazenie??
Obserwuj wątek
    • oratio Re: Pierwszy koncert 23.07.04, 12:24
      Jeden z pierwszych to Tamersajm - lokalny band grający standardy jazzowe i
      bluesowe - bardzo mi się podobała wówczas wokalistka, która potem nawet była na
      debiutach w Opolu. Jednym z pierwszych była też Nocna Zmiana Bluesa - klasa,
      wiadomo smile

      Najbardziej zapadną mi w pamięć: Jackson na Bemowie, bo wówczas jako
      młodzieniaszek byłem jego zagorzałym fanem, pierwszy koncert Moonlightu w
      Olsztynie, pierwszy koncert Huntera w Parku, a także dwa ubiegłoroczne koncerty
      w Wawie: Soulfly i TSA. Byłem wstrząśnięty energią, szczerością i klasą tych
      dwóch kapel. Zresztą jestem ich wielkim fanem.

      pozdrawiam
    • Gość: pp-tryk Re: Pierwszy koncert IP: *.gleisslutz.net / *.war.gleisslutz.com 23.07.04, 13:16
      Pierwszy koncert.... to bylo dawno temu wink Rage Against the Machine. Ale
      zdecywonie najlepiej bawilam sie na Jamiroquai
      • oratio Re: Pierwszy koncert 23.07.04, 14:43
        No cuusz RATM zazdroszczę, bez pojęcia.
        Wtedy miałem jeszcze za mało lat i za mało dojrzałości muzycznej by ich
        słuchać, bo to było chyba 1994, prawda?
    • Gość: RunDLL32 Re: Pierwszy koncert IP: 195.117.50.* 23.07.04, 20:39
      Pierwszy - Hey w Stodole, rok chyba 1993.
      Najlepszy kiedyś - The Levellers, też w Stodole, 1996 (też chyba suspicious).
      Najlepszy teraz - Erykah Badu w Kongresowej w zeszłym roku.
      Ale ten najlepszy naprawdę to jeszcze chyba przede mną, innymi słowy - czekam
      aż ktoś sprowadzi The Roots do Polski, bo jeździć mi się nie chce wink
      • homek_toft Re: Pierwszy koncert 24.07.04, 18:39
        Na szczęście niedługo koncert wszechczasów! Coldplay i Mezo, support: Ścianka.
        Wejście za darmo i jeszcze będzie grochówka. Piwo po okazaniu kuponu, który
        podobno będzie można wyciąć dzień przed imprezą z Bravo. To będzie wydarzenie.
        Szkoda, że mnie nie bedzie, trochę za daleko mam do Wylatowa... ech, życie.
        • Gość: kapuśniak Re: Pierwszy koncert IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.04, 19:15
          > Na szczęście niedługo koncert wszechczasów! Coldplay i Mezo, support:
          Ścianka.
          > Wejście za darmo i jeszcze będzie grochówka. Piwo po okazaniu kuponu, który
          > podobno będzie można wyciąć dzień przed imprezą z Bravo. To będzie
          wydarzenie.
          > Szkoda, że mnie nie bedzie, trochę za daleko mam do Wylatowa... ech, życie.


          Zdecydowanie powinnieneś się pierdolnąc oponą w czoło i udac do najblizszego
          specjalisty.
          • Gość: o żesz Re: Pierwszy koncert IP: *.icpnet.pl 24.07.04, 19:36
            > Zdecydowanie powinnieneś się pierdolnąc oponą w czoło i udac do najblizszego
            > specjalisty.

            w sensie że do wulkanizacji ??
    • Gość: Kasienia Nie był pierwszy ale na pewno niezapomniany IP: 81.15.254.* 29.07.04, 23:23
      Pearl Jam, byłam wtedy w III klasie LO wink, poza tym Erykah Badu w Brixton
      Academy, Smashing Pumpkins w Brukseli w Forest National - byli genialni.
    • kondoreus Re: Pierwszy koncert 29.07.04, 23:47
      .
      polski - KULT (łódź)
      zagraniczny - DEEP PUPLE (katowice)
      wielozespoowy - Punk Rock Later (katowice)
      .
    • mallina Re: Pierwszy koncert 30.07.04, 00:02
      pierwszy to Faith No More w Zabrzu
      najlepszy...oba Pearl Jam w Spodku i jednak Roger Waters w Ffm rowniez
    • misio_misio Budgie 30.07.04, 13:15
      Katowice "Spodek" 1982. Między rzędami krzeseł na płycie spodka stali uzbrojeni
      w "blondynki" milicjanci. A kiedy Budgie zagrali "napoleona" tłum nie wytrzymał
      i wstał... a smerfy zniknęły. Piękne to było, a i czasy bardzo ciekawe...
    • Gość: hanka Re: Pierwszy koncert IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.04, 21:28
      apatia+inkwizycjawinkmialam wtedy 14-15 lateksmile
    • Gość: drewniany Metalmania 92 IP: *.veranet.pl 31.07.04, 21:41
    • Gość: zoe Re: Pierwszy koncert IP: *.chello.pl 02.08.04, 14:47
      bywalo sie na jakichs festynach, agrykolach, pierdolach ... ale taki pierwszy
      mega koncert to bylo OASIS w 2000 r. ... ale pozostawil niesmak uncertain a najlepszy
      na jakim bylam to R.E.M. a ostatnio tez Sidney Polak dal zajebisty gig w W-wie.
      i tyle.
    • elektroboj Re: Pierwszy koncert 02.08.04, 16:31
      Pierwszy na jakim byłem to U2 na Służewcu w Warszawie w 1997 r.
      Najlepsze na jakich miałem okazje być to według mnie Massive Attack na
      tegorocznym Heineken Oper' er i MuM w warszawskim CDQ w 2002 r.
      Teraz czekam na mam nadzieję też niesamowity koncert Lambchopa w wa-wie.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka