Gość: Ela IP: *.trzebnica.sdi.tpnet.pl 22.07.04, 21:09 Jaki byl wasz pierwszy koncert, w ktorym braliscie udzial? A jaki zrobil na was najwieksze wrazenie?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
oratio Re: Pierwszy koncert 23.07.04, 12:24 Jeden z pierwszych to Tamersajm - lokalny band grający standardy jazzowe i bluesowe - bardzo mi się podobała wówczas wokalistka, która potem nawet była na debiutach w Opolu. Jednym z pierwszych była też Nocna Zmiana Bluesa - klasa, wiadomo Najbardziej zapadną mi w pamięć: Jackson na Bemowie, bo wówczas jako młodzieniaszek byłem jego zagorzałym fanem, pierwszy koncert Moonlightu w Olsztynie, pierwszy koncert Huntera w Parku, a także dwa ubiegłoroczne koncerty w Wawie: Soulfly i TSA. Byłem wstrząśnięty energią, szczerością i klasą tych dwóch kapel. Zresztą jestem ich wielkim fanem. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pp-tryk Re: Pierwszy koncert IP: *.gleisslutz.net / *.war.gleisslutz.com 23.07.04, 13:16 Pierwszy koncert.... to bylo dawno temu Rage Against the Machine. Ale zdecywonie najlepiej bawilam sie na Jamiroquai Odpowiedz Link Zgłoś
oratio Re: Pierwszy koncert 23.07.04, 14:43 No cuusz RATM zazdroszczę, bez pojęcia. Wtedy miałem jeszcze za mało lat i za mało dojrzałości muzycznej by ich słuchać, bo to było chyba 1994, prawda? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: RunDLL32 Re: Pierwszy koncert IP: 195.117.50.* 23.07.04, 20:39 Pierwszy - Hey w Stodole, rok chyba 1993. Najlepszy kiedyś - The Levellers, też w Stodole, 1996 (też chyba ). Najlepszy teraz - Erykah Badu w Kongresowej w zeszłym roku. Ale ten najlepszy naprawdę to jeszcze chyba przede mną, innymi słowy - czekam aż ktoś sprowadzi The Roots do Polski, bo jeździć mi się nie chce Odpowiedz Link Zgłoś
homek_toft Re: Pierwszy koncert 24.07.04, 18:39 Na szczęście niedługo koncert wszechczasów! Coldplay i Mezo, support: Ścianka. Wejście za darmo i jeszcze będzie grochówka. Piwo po okazaniu kuponu, który podobno będzie można wyciąć dzień przed imprezą z Bravo. To będzie wydarzenie. Szkoda, że mnie nie bedzie, trochę za daleko mam do Wylatowa... ech, życie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kapuśniak Re: Pierwszy koncert IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.04, 19:15 > Na szczęście niedługo koncert wszechczasów! Coldplay i Mezo, support: Ścianka. > Wejście za darmo i jeszcze będzie grochówka. Piwo po okazaniu kuponu, który > podobno będzie można wyciąć dzień przed imprezą z Bravo. To będzie wydarzenie. > Szkoda, że mnie nie bedzie, trochę za daleko mam do Wylatowa... ech, życie. Zdecydowanie powinnieneś się pierdolnąc oponą w czoło i udac do najblizszego specjalisty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: o żesz Re: Pierwszy koncert IP: *.icpnet.pl 24.07.04, 19:36 > Zdecydowanie powinnieneś się pierdolnąc oponą w czoło i udac do najblizszego > specjalisty. w sensie że do wulkanizacji ?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasienia Nie był pierwszy ale na pewno niezapomniany IP: 81.15.254.* 29.07.04, 23:23 Pearl Jam, byłam wtedy w III klasie LO , poza tym Erykah Badu w Brixton Academy, Smashing Pumpkins w Brukseli w Forest National - byli genialni. Odpowiedz Link Zgłoś
kondoreus Re: Pierwszy koncert 29.07.04, 23:47 . polski - KULT (łódź) zagraniczny - DEEP PUPLE (katowice) wielozespoowy - Punk Rock Later (katowice) . Odpowiedz Link Zgłoś
mallina Re: Pierwszy koncert 30.07.04, 00:02 pierwszy to Faith No More w Zabrzu najlepszy...oba Pearl Jam w Spodku i jednak Roger Waters w Ffm rowniez Odpowiedz Link Zgłoś
misio_misio Budgie 30.07.04, 13:15 Katowice "Spodek" 1982. Między rzędami krzeseł na płycie spodka stali uzbrojeni w "blondynki" milicjanci. A kiedy Budgie zagrali "napoleona" tłum nie wytrzymał i wstał... a smerfy zniknęły. Piękne to było, a i czasy bardzo ciekawe... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hanka Re: Pierwszy koncert IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.04, 21:28 apatia+inkwizycjamialam wtedy 14-15 latek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zoe Re: Pierwszy koncert IP: *.chello.pl 02.08.04, 14:47 bywalo sie na jakichs festynach, agrykolach, pierdolach ... ale taki pierwszy mega koncert to bylo OASIS w 2000 r. ... ale pozostawil niesmak a najlepszy na jakim bylam to R.E.M. a ostatnio tez Sidney Polak dal zajebisty gig w W-wie. i tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
elektroboj Re: Pierwszy koncert 02.08.04, 16:31 Pierwszy na jakim byłem to U2 na Służewcu w Warszawie w 1997 r. Najlepsze na jakich miałem okazje być to według mnie Massive Attack na tegorocznym Heineken Oper' er i MuM w warszawskim CDQ w 2002 r. Teraz czekam na mam nadzieję też niesamowity koncert Lambchopa w wa-wie. Odpowiedz Link Zgłoś