10.09.04, 11:03
Co myślicie na temat tego zespołu???Ja idę dzisiaj na ich koncert mam
nadzieję że bedzie fajnie smile)))
Obserwuj wątek
    • Gość: ijlhhljk Re: AKURAT IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.09.04, 11:14
      tu nikt ci nie odpowie, tu cholota slucha tylko led zeppelin i mnostwo
      progresywnego gowna
      • Gość: Kazek Re: AKURAT IP: *.p-s-inter.net 10.09.04, 15:39
        Ale beznadziejnego języka używasz...
        ja akurat uwielbiam taka muzykę, jak gra Akurat (ale nie przepadam za Akurat),
        niemniej kogo chcesz w taki sposób przekonać?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka