haniballecter123 10.09.04, 11:03 Co myślicie na temat tego zespołu???Ja idę dzisiaj na ich koncert mam nadzieję że bedzie fajnie ))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ijlhhljk Re: AKURAT IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.09.04, 11:14 tu nikt ci nie odpowie, tu cholota slucha tylko led zeppelin i mnostwo progresywnego gowna Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kazek Re: AKURAT IP: *.p-s-inter.net 10.09.04, 15:39 Ale beznadziejnego języka używasz... ja akurat uwielbiam taka muzykę, jak gra Akurat (ale nie przepadam za Akurat), niemniej kogo chcesz w taki sposób przekonać? Odpowiedz Link Zgłoś