Dodaj do ulubionych

Britney VS CKOD ?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.04, 21:07
Podobno gdzieś w sieci jest dostępna gierka gdzie panną Britney niszczy się
płyty zespołu Cool Kids Of Death. Podobno w tle fajna muzyczka hivsów. Miałem
od kumpla linka na www.dock.prv.pl, ale tam nie mogę znaleźć. Czy ktoś może
ma tą gierkę? Jak można to niech poda linka...

Z góry dziękuję a pomoc - X fan
Obserwuj wątek
              • Gość: RudeLoreai Re: Britney VS CKOD ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.04, 11:11
                Z tego co wiem to chłopaki obie swoje płyty nagrywali głównie w domu, nie są
                też raczej jakimś tam boysbandem wyprodukowanym przez dużą wytwórnię. Dziwią
                mnie wypowiedzi typu, że oni kogoś udają, że pozują na wywrotowców, że są
                produktem…. Ludzie weźcie przeanalizujcie nazwę Cool Kids of Death i
                zastanówcie się, czy oni nie są właśnie tacy jacy powinni być, jacy mieli być.

A jeśli chodzi o muzykę, to w kategoriach współczesnego, nowoczesnego rock and
                rolla, „nowej rockowej rewolucji” w Polsce są tylko kulki i długo nikt więcej…
                Jak dla mnie najlepsza obecnie Polska kapela.
                To prawda, że są cyniczni, wściekli i rzucają brzydkie teksty, ale ja właśnie
                lubię cynizm, wściekłość i brzydkie teksty panowie krytycy.
                • beat Re: Britney VS CKOD ? 23.09.04, 11:53
                  Gość portalu: RudeLoreai napisał(a):

> Z tego co wiem to chłopaki obie swoje płyty nagrywali głównie w domu, nie są
                  > też raczej jakimś tam boysbandem wyprodukowanym przez dużą wytwórnię.
                  To właśnie było założeniem wytwórni żeby byli tacy "chropawi", niewychowani itp-
                  pewnie w kontrakcie mają wymóg bycia chamowatymi bubkami
                  Mam nadzieję że nie zarobiłeś jeszcze od nich butelką? (lubią od czasu do czasu
                  rzucać nimi bądź inwektywami w fanów)
                  Poza tym ich muzyka to trochę taka plastykowa papka w brudnym kolorze
                  Jaka więc jest róznica tej papki do papki Britney w kolorze różowym?
                • Gość: Kazek Re: Britney VS CKOD ? IP: *.p-s-inter.net 23.09.04, 16:20
                  Co z tego, że nagrywali płyty w domu? Tym gorzej, bo w domu to wiadomo, że
                  połowę sprawy robi komputer, dziś nie jest to juz nawet droga technologia.
                  Natomiast cała strategia marketingowa wygląda na wymyślona przez wytwórnię.
                  Jeżeli wymyslili ją sami, to tym gorzej, bo taka dziecinadę to spotyka sie
                  rzadko.
                  Naprawde jestem ciekaw, czego słuchałes z tego nowoczesnego rockendrolla. Bo
                  niestety lepszych kapel od nich jest mnóstwo. Ja powiem szczerze - płyt w
                  całości nie słuchałem, bo to co słyszałem w tv zraziło mnie wystarczająco.
                  Zresztą najgorszy był jakis koncert w którejs z muzycznych telewizji -
                  naprawde, oni grali gorzej niz kapela punkowa złożona z 16latków gdzies w
                  garażu. Jak widac na komuterze można wiele poprawić, na zywo już nie.
                  Podtzrymuję swój sąd - twór sztuczny, a muzyka po prostu do niczego.
      • Gość: majtki Re: Britney VS CKOD ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.04, 20:08
        buhahahaha smile
        Gra jest kosmiczna!!!
        Nazywa sie to DEATH OF COOL KIDS I.
        Chodzi sie Britneyka i niszczy plyty CKOD, ganiaja cie chlopcy z kulek,
        wyswietlaja sie teksty zaespolu. Jak sie przejdzie gre to jest napisane ze
        dzieki tobie zespol ckod przestal istniec! Jak sie wcisnie F11 mozna grac
        innymi postaciami: Peja, Tomaszem Lisem, Robertem Leszczynskim, Glaca i
        innymi... Najsmiesniejszy jest glaca ze sweet noise.
        Boki zrywacsmile))))))
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka