Gość: Hoe IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.10.04, 18:57 jaki jest taki jest, ale riders on the storm w jego interpretacji zwala z nog za kazdym razem Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: góral Nigel Kennedy gra w Jaworkach 25/26.X! IP: *.tvp.pl 17.10.04, 00:02 Szczawnica - Jaworki, "Muzyczna Owczarnia" 25 października 2004, poniedziałek - godzina 20.00 Nigel Kennedy z zespołem Jarka Śmietany 26 października 2004, wtorek - godzina 20.00 Nigel Kennedy + niespodzianka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hoe Re: Nigel Kennedy gra w Jaworkach 25/26.X! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.10.04, 21:36 tylko jakie ceny biletow sa, ja wysiadam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chris Re: Nowa płyta Nigela Kennedy'ego "Vivaldi II" IP: *.if.uj.edu.pl 18.10.04, 11:32 Naprawde zabawny jest ten pseudoobiektywny komentarz, w ktorym o opinie prosi sie czlowieka, przedstawianego uprzednio jako jednego z "rywali medialnych" Kennedy'ego. I - niespodzianka, niespodzianka - rywal go nie chwali, tylko stwierdza, ze "muzycznie nie szokuje". Nie jestem muzykologiem, ale do przekonania mnie, ze "Wlosi graja lepiej niz Kennedy" wypadaloby chyba uzyc lepszych argumentow... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rea Re: Nowa płyta Nigela Kennedy'ego "Vivaldi II" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.04, 15:32 Zgadzam się z Tobą, Kennedy jest, jak dla mnie, po prostu rewelacyjny, zapewne niepokorny i kontrowersyjny, ale to mistrz skrzypiec. Byłam w sierpniu na koncercie w Jaworkach, gdzie grał Bacha i Bartoka solo, później w towarzystwie fortepianu zagrał żywiołowo jeszcze tańce Bartoka i następnie, jakby było mało, jazzowanie w towarzystwie Jarka Śmietany i jego muzyków, występ trwał około 4 godzin za jedyne 100 zł. Wybieram się 22 października na kolejny koncert, chociaż nie do Jaworek a szkoda, bo warto i żadni _krytycy_ nie będą decydować o tym co mi się podoba Odpowiedz Link Zgłoś
perli a 19.10.04, 12:32 ja, kiedy usłyszałam -light my fire- to się zakochałam... Odpowiedz Link Zgłoś