Gość: mistrzu IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 22.04.02, 20:52 Nie wiecie skad mozna sciagnac teledysk reprezentacji Polski? Albo chociaz sam dzwiek w formacie MP3? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj