rafi.raf 27.10.04, 12:19 ktorego z chlopakow najbardziej lubicie i dlaczego? ja chyba jest blizej mentalnie Neila jeszcze nie skonczylem studio historycznych (TAK JAK ON!), lubie, a reaczej kocham wilde'a i slucham PSB bardziej chyba dla tekstow a jak wy? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
neila1 Re: ulubiona polowka duetu? 27.10.04, 15:14 Po pierwsze, dziekuje wpis na moim blogu i zapraszam na polską stronę fanów, która pojawi się juz niedługo. Wkrótce także poczynimy kroki do powstania fan-klubu na naszych ziemiach... Którego z Chłopaków lubie najbardziej. Z reguły odpowiadam, że Neila, chociaż często jest tak, że poznając czyjać biografię próbuję odnaleźć w sobie podobne cechy. Dlatego pod tym względem bliższy może mi być Chris ( chociażby ze względu na jego sposób ubioru i zamiłowanie do czapeczek ;o) ). Pozdrawiam serdecznie !! ~~ Neila Odpowiedz Link Zgłoś
krikra mr Lowe :D 10.12.04, 22:04 > często jest tak, że poznając czyjać biografię próbuję odnaleźć w sobie podobne > cechy. Dlatego pod tym względem bliższy może mi być Chris W sumie masz rację. Chyba zawsze bardziej lubi się ludzi, którzy w jakiś tam sposób przypominają własną osobę - czy to pod względem charakteru czy innych cech. Nie jestem psychologiem, więc to oczywiście tylko moja osobista teoria W każdym razie do niedawna słuchałam PSB w sensie czysto "muzyczno-tekstowym" - znaczy, nie czytałam zbyt dużo o nich samych, biografię znałam raczej "po łebkach", bo uważałam, że wiedza o N&C nie jest mi specjalnie potrzebna do szczęścia. Ostatnio jednak z ciekawości postanowiłam nadrobić nieco moje zaległości w tej dziedzinie (nadal jestem w trakcie). Czytam sobie więc teraz wszystko, co mi wpadnie w ręce, (na samej oficjalnej stronie jest tekstów od groma) i zaczynam coraz bardziej przekonywać się do Chrisa.. Fajny facet, podoba mi się jego luźne podejście do wszystkiego i niechęć do mówienia (jako iż ta cecha jest mi też właściwa - tylko pisać na forum lubię w nadmiarze, haha)... no i to "nicnierobienie" Przekonałam się też przy okazji, że z Neilem nie mam wiele wspólnego, - historii wręcz nie znoszę no i przeraża mnie trochę jego pracoholizm ;0 BTW, czytając odpowiedzi chłopaków (bądźmy szczerzy - głównie Neila na pytania fanów, podziwiam ich cierpliwość. Bo niektóre pytania są tak niebotycznie głupie, że chybabym zapadła się pod ziemię, gdybym to ja takie zadała... Przy niektórych odpowiedziach nieźle się ubawiłam - poczucie humoru to PSB mają z całą pewnością doskonałe (o czym zresztą nigdy nie wątpiłam) Odpowiedz Link Zgłoś
j.wojak styl Chrisa jest fajny 13.12.04, 10:46 Tak...Chris jest mi w sumie bliższy. Ten jego techniczno-luzacki styl (słuchawki, syntezatory, czapeczki, kurtki i ciemne okulary). No i często leży albo śpi-to jest mi bliskie. Nie jestem miłośnikiem teatru i historii, jak Neil, ale z drugiej strony -nie lubiłem WF-u w szkole, jak on (podobno) i jak on nie mam jeszcze prawa jazdy. Ale to drobiazgi. W sumie chłopaki się uzupełniają i pewnie każdy fan musi mieć (albo lubić) coś i z jednego i z drugiego! Odpowiedz Link Zgłoś
krikra Re: styl Chrisa jest fajny 13.12.04, 11:21 Zabawne, jak bardzo N i C różnią się od siebie - chyba wszystkim - i to aż do tego stopnia, że zaskakujące, czemu razem postanowili grać...i mimo tych różnic tworzą świetny team, i wytrzymują ze sobą tyle lat... Odpowiedz Link Zgłoś
j.wojak jak się dobrali? 13.12.04, 11:34 Zastanawiam się zawsze, jak to się stało, że dwóch obcych ludzi tak świetnie się dobrało. To fenomen. W dodatku ich style tak dobrze się uzupełniją- erudyta i "arystokrata" Neil oraz sportowo-techniczny, milczący Chris. Ale śmieją się już razem i to głośno! Zdaje się, że ich poprzednia menadżerka mówiła, że Neil jest tak uniwersalny- potrafi znaleźć się i w teatrze i na parkiecie dyskoteki (czy coś w tym rodzaju). Fakt. Odpowiedz Link Zgłoś
krikra Re: jak się dobrali? 14.12.04, 23:37 W sumie nie tyle mnie dziwi fakt, że są tacy różni - w końcu to naturalne, że ludzie się różnią, nie? Raczej dziwne jest to, że w ogóle mają wspólne tematy, że tacy ludzie z dwóch odmiennych światów w ogóle zaczęli ze sobą rozmowę w tym '81... No ale wypada tylko się z tego cieszyć.. boję sie pomyśleć, co by było, gdyby się nie spotkali... Odpowiedz Link Zgłoś
rafi.raf Re: styl Chrisa jest fajny 13.12.04, 12:27 j.wojak napisał: jak > on nie mam jeszcze prawa jazdy. Chris ma prawojazdy na 90% - kolekcjonuje szybkie samochody. chlopcy pisza o tym w ulotce do plyty alternative, opisujac nagywanie piosenek do albumu behaviour... Odpowiedz Link Zgłoś
balshoy Re: ulubiona polowka duetu? 01.11.04, 00:00 Odpowiem tak..jeżeli masz rodzeństwo to kochasz je tak samo no, ale my wszyscy fani mamy pewnie względem nich podobne uczucia); dla mnie Chris i Neil są jak,to banał co napiszę,jak...rodzina; kocha się ICH za to, że są... Uważam jednak,że gdyby mieli mi robić operację plastyczną twarzy, to pewnie byłoby łatwiej zrobić ze mnie kogoś na podobieństwo Chrisa... A studia historyczne też kiedyś zaczynałem , ale nie skończyłem i wcale nie dlatego,że przestałem być humanistą, czy też odeszła mi fascynacja psb...bo coś takiego po prostu nie nastąpi nigdy... Odpowiedz Link Zgłoś
krikra Re: ulubiona polowka duetu? 24.11.04, 14:20 sama nie wiem, którego bardziej lubię... czy fakt, że próbowałam zdawać na architekturę, coś znaczy? ) ....hehe, przypuszczalnie bliższy jest mi jednak Chris Odpowiedz Link Zgłoś
krikra Chris 27.11.04, 17:24 Widzę, że jestem osamotniona ze swoją sympatią do Chrisa ;P Odpowiedz Link Zgłoś
rafi.raf Re: Chris 27.11.04, 20:36 wcale nie... neila i balshoy tez lubia Chrisa. Odpowiedz Link Zgłoś
verybilingual Re: Chris 18.04.05, 19:37 Ja wole chrisa. No wiecie Elektronika i wogóle on jest nowoczesny. Odpowiedz Link Zgłoś
asia_psb Re: Chris 08.01.06, 11:44 A mi sie cholernie Neil podoba niedość że był i jest śliczniutki to jest taki, no wiecie 'w starym stylu'- taki jak ja A wszkole wszyscy mówią ze Chris jest ładniejszy-cóż pewnie kwestia gustu nie no ale jak widza Neila prawie łysego i chrisa to im sie bardziej chris podoba. Ale mówią że oboje są brzydcy;-P Odpowiedz Link Zgłoś
ralph24 Re: ulubiona polowka duetu? 08.01.06, 22:25 Neil za jego plaszcze! Sam sobie swego czasu kupilem-dlugi, czarny-gdyby nie ich image z 'Night Life' pewnie by do tego zakupu nie doszlo Poza tym Neil jest bardziej nastrojowy, nostalgiczny(teatr itd.)co jest mi rownierz bliskie. Odpowiedz Link Zgłoś