Gość: nefil IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 13.05.02, 19:51 Tak se mysle, coby mozna bylo stworzyc mocna grupe z Wawy i razem sie bryknac do Bolkowa, co Wy nato?! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: teddy Re: Castle Party 2002 IP: 62.233.138.* 13.05.02, 21:29 Ale po to, żeby słuchać czy może od razu zagrać (ha,ha,ha)? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nefil Re: Castle Party 2002 IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 14.05.02, 19:30 Gość portalu: teddy napisał(a): > Ale po to, żeby słuchać czy może od razu zagrać (ha,ha,ha)? No to co Teddy, zakladamy kapele, proponuje Gotyk- rap, tego jeszcze nie bylo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: teddy Re: Castle Party 2002 IP: 62.233.138.* 14.05.02, 23:01 Gotyk-rap? Czemu nie, ale jakieś elementy traszu i ejsiddżezu też by się przydały. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nefil Re: Castle Party 2002 IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 15.05.02, 20:13 Gość portalu: teddy napisał(a): > Gotyk-rap? Czemu nie, ale jakieś elementy traszu i ejsiddżezu też by się > przydały. Jestem za, ja sie biore za teksty, Ty pisz muzyke Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: teddy Re: Castle Party 2002 IP: 62.233.138.* 16.05.02, 11:02 Ja też się wziąłem za teksty. Oto co już mam: "Mroczny rap, prawdziwy gotyk skład DJ Teddy i Nefil Mc Ponurą muzą przyj..ą ci W imię Tupaka i Tomka Beksińskiego Pojedziesz z nami w ciemny klimat, kolego Pamiętam jak długimi czarnymi wieczorami Słuchałem w Trójce wieczoru z kompaktami Sisters of Mercy, Clan of Xymox , Dead Can Dance Pełny wypas - gotyk jak z Ulm albo z innego Reims Teraz gramy w Bolkowie przed Milionem Bułgarów Ale za rok nie doliczysz się już naszych supportów" OK Nefil - teraz Twoja kolej. Podkład to zmiksowana "Lucretia" SOM z samplami z Body Count. Myślę, że śp. Tomaszowi (który nienawidził rapu) spodobało by się. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nefil Re: Castle Party 2002 IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 19.06.02, 11:54 Tak mnie zabiles Teddy swoim tekstem, ze nie moglem ochlanac przez kilkanascie, no ale w koncu natchnienia doznalem siadlem i napisalem tekscik, moze nie doronujacy Twemu, ale zawsze, tekst powstal pod wplywem poezji Michala Wisniewskiego- znenego lodzkiego wieszcza: Na cmentarzu znowu ciemna noc Nietoperze zaczynaja krwawy lot Wiec uwazaj i nie idz tam, bo cos moze stac sie i nie zobaczysz juz swego faceta, o nie! Nie zaspiewasz mu "Lukrecji" juz i nie dostaniesz jego czerwonych roz Ref. Znowu nadchodzi zombie czas, bedzie smierc i krwawa rzez Wampirom juz oblizuja krew i czekaja az zegar da znak i beda mogly zanurzyc sie w bladej szyi twej Zwrotka jest do rapowania, a refren oparty na motywie "Dominion" Sistersow Odpowiedz Link Zgłoś
teddy4 Re: Castle Party 2002 19.06.02, 13:10 BRAWO! Pracujesz w tempie Eldritcha. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nefil Re: Castle Party 2002 IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 19.06.02, 19:38 teddy4 napisał(a): > BRAWO! Pracujesz w tempie Eldritcha. No cóz, jak już czerpać to z najlepszych wzorców Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cc Re: Castle Party 2002 IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 19.06.02, 20:16 chyba nie w tempie Eldritcha z ostatnich paru lat )) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nefil Re: Castle Party 2002 IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 20.06.02, 18:07 A Ty cc chcesz grac u nas na bebnach? Bo wokal i gitary juz zajete Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cc Re: Castle Party 2002 IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 21.06.02, 20:49 Mogę grać. Niezły ze mnie Dr Avalanche na metedrynie )) A tak na serio, to na 90% jadę na Dzień Drugi. See ya in the Castle! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nefil Re: Castle Party 2002 IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 20.06.02, 21:45 A tak w ogole to ktos z Was sie wybira w kierunku Bolkowa? Odpowiedz Link Zgłoś
greyrat Re: Castle Party 2002 20.06.02, 22:39 jakże bym mógł me kochane PP opuścić? Toruń pozdrawia. Odpowiedz Link Zgłoś
teddy4 Re: Castle Party 2002 21.06.02, 12:00 Ja chyba faktycznie pojadę - tylko wcześniej jakieś próby trzeba zrobić. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nefil Re: Castle Party 2002 IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 21.06.02, 18:27 teddy4 napisał(a): > Ja chyba faktycznie pojadę - tylko wcześniej jakieś próby trzeba zrobić. Ano kilka prob by sie przydalo. To w ktorym pubie pocwiczymy? Odpowiedz Link Zgłoś
teddy4 Re: Castle Party 2002 22.06.02, 15:41 To się ustali później - na razie spadam nad morze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nefil Re: Castle Party 2002 IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 22.06.02, 17:25 No to milego pluskania Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dark Re: Castle Party 2002 IP: *.auth-el-0209568.acn.pl 23.06.02, 15:42 A kiedy ten festiwal? Odpowiedz Link Zgłoś