Dodaj do ulubionych

Castle Party 2002

IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 13.05.02, 19:51
Tak se mysle, coby mozna bylo stworzyc mocna grupe z Wawy i razem sie bryknac
do Bolkowa, co Wy nato?!
Obserwuj wątek
    • Gość: teddy Re: Castle Party 2002 IP: 62.233.138.* 13.05.02, 21:29
      Ale po to, żeby słuchać czy może od razu zagrać (ha,ha,ha)?
      • Gość: nefil Re: Castle Party 2002 IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 14.05.02, 19:30
        Gość portalu: teddy napisał(a):

        > Ale po to, żeby słuchać czy może od razu zagrać (ha,ha,ha)?
        No to co Teddy, zakladamy kapele, proponuje Gotyk- rap, tego jeszcze nie bylo wink

        • Gość: teddy Re: Castle Party 2002 IP: 62.233.138.* 14.05.02, 23:01
          Gotyk-rap? Czemu nie, ale jakieś elementy traszu i ejsiddżezu też by się
          przydały.
          • Gość: nefil Re: Castle Party 2002 IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 15.05.02, 20:13
            Gość portalu: teddy napisał(a):

            > Gotyk-rap? Czemu nie, ale jakieś elementy traszu i ejsiddżezu też by się
            > przydały.
            Jestem za, ja sie biore za teksty, Ty pisz muzyke smile

            • Gość: teddy Re: Castle Party 2002 IP: 62.233.138.* 16.05.02, 11:02
              Ja też się wziąłem za teksty. Oto co już mam:
              "Mroczny rap, prawdziwy gotyk skład
              DJ Teddy i Nefil Mc
              Ponurą muzą przyj..ą ci
              W imię Tupaka i Tomka Beksińskiego
              Pojedziesz z nami w ciemny klimat, kolego
              Pamiętam jak długimi czarnymi wieczorami
              Słuchałem w Trójce wieczoru z kompaktami
              Sisters of Mercy, Clan of Xymox , Dead Can Dance
              Pełny wypas - gotyk jak z Ulm albo z innego Reims
              Teraz gramy w Bolkowie przed Milionem Bułgarów
              Ale za rok nie doliczysz się już naszych supportów"

              OK Nefil - teraz Twoja kolej. Podkład to zmiksowana "Lucretia" SOM z samplami z
              Body Count. Myślę, że śp. Tomaszowi (który nienawidził rapu) spodobało by się.

              • Gość: nefil Re: Castle Party 2002 IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 19.06.02, 11:54
                Tak mnie zabiles Teddy swoim tekstem, ze nie moglem ochlanac przez kilkanascie,
                no ale w koncu natchnienia doznalem siadlem i napisalem tekscik, moze nie
                doronujacy Twemu, ale zawsze, tekst powstal pod wplywem poezji Michala
                Wisniewskiego- znenego lodzkiego wieszcza:
                Na cmentarzu znowu ciemna noc
                Nietoperze zaczynaja krwawy lot
                Wiec uwazaj i nie idz tam,
                bo cos moze stac sie
                i nie zobaczysz juz swego faceta, o nie!
                Nie zaspiewasz mu "Lukrecji" juz i nie dostaniesz jego czerwonych roz
                Ref. Znowu nadchodzi zombie czas, bedzie smierc i krwawa rzez
                Wampirom juz oblizuja krew i czekaja az zegar da znak i beda mogly zanurzyc sie
                w bladej szyi twej

                Zwrotka jest do rapowania, a refren oparty na motywie "Dominion" Sistersow
                • teddy4 Re: Castle Party 2002 19.06.02, 13:10
                  BRAWO! Pracujesz w tempie Eldritcha.
                  • Gość: nefil Re: Castle Party 2002 IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 19.06.02, 19:38
                    teddy4 napisał(a):

                    > BRAWO! Pracujesz w tempie Eldritcha.

                    No cóz, jak już czerpać to z najlepszych wzorców wink
                    • Gość: cc Re: Castle Party 2002 IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 19.06.02, 20:16
                      chyba nie w tempie Eldritcha z ostatnich paru lat wink))
                      • teddy4 Re: Castle Party 2002 19.06.02, 22:06
                        Faktycznie, Nefil jest szybki.
                      • Gość: nefil Re: Castle Party 2002 IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 20.06.02, 18:07
                        A Ty cc chcesz grac u nas na bebnach? Bo wokal i gitary juz zajete wink
                        • Gość: cc Re: Castle Party 2002 IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 21.06.02, 20:49
                          Mogę grać. Niezły ze mnie Dr Avalanche na metedrynie wink))

                          A tak na serio, to na 90% jadę na Dzień Drugi.
                          See ya in the Castle!
    • Gość: nefil Re: Castle Party 2002 IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 20.06.02, 21:45
      A tak w ogole to ktos z Was sie wybira w kierunku Bolkowa?
      • greyrat Re: Castle Party 2002 20.06.02, 22:39
        jakże bym mógł me kochane PP opuścić?
        Toruń pozdrawia.
        • teddy4 Re: Castle Party 2002 21.06.02, 12:00
          Ja chyba faktycznie pojadę - tylko wcześniej jakieś próby trzeba zrobić.
          • Gość: nefil Re: Castle Party 2002 IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 21.06.02, 18:27
            teddy4 napisał(a):

            > Ja chyba faktycznie pojadę - tylko wcześniej jakieś próby trzeba zrobić.
            Ano kilka prob by sie przydalo. To w ktorym pubie pocwiczymy? smile
            • teddy4 Re: Castle Party 2002 22.06.02, 15:41
              To się ustali później - na razie spadam nad morze.
              • Gość: nefil Re: Castle Party 2002 IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 22.06.02, 17:25
                No to milego pluskania wink
    • Gość: dark Re: Castle Party 2002 IP: *.auth-el-0209568.acn.pl 23.06.02, 15:42
      A kiedy ten festiwal?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka