IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.05, 13:14
Powinni zmienić nazwę na Zombii. Hehe.
Obserwuj wątek
    • Gość: on Re: Kombii IP: *.chello.pl 20.02.05, 07:40
      Bez przesady to całkiem niezła kapela, przecież czasem trzeba posłuchać lżejszej
      muzy, nie można słuchać ciągle np. Fausta itp.
    • Gość: Nowa Re: Kombii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.05, 11:13
      A ich piosenki można gdzieś ściągnąć.Melodia może nuty ,bardzo dziękuję za pomoc.
    • Gość: akustyk Re: Kombii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.05, 11:22
      Lepsza nazwa- Kombi-nator
    • grace81 Re: Kombii 20.02.05, 11:44
      No cóż, są to muzycy, którzy zarabiają na życie graniem i śpiewaniem. Nic więc
      dziwnego, że złapali się tego, co im przynosi największe pieniądze. Przecież po
      Grzegorzu Skawińskim chyba nikt się wielkiej sztuki nie spodziewał, nie rozumiem
      tego oburzenia, że "zdradził, sprzedał się" itp. (były takie głosy w innych
      wątkach) Kogo zdradził czy sprzedał? Zawsze grał dobrze sprzedającą się muzykę,
      więc chyba reaktywacja Kombi nie jest zaskoczeniem.
    • Gość: akustyk Re: Kombii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.05, 12:18
      Nie jest śmieszne dla Ciebie, że 50 letni facet śpiewa rzewne piosenki o miłości, które są na poziomie dysko-polo, chociaż jeszcze niedawno ubierał się w skóry i udawał metalowca?
      • ihopeyouwilllikeme Re: Kombii 21.02.05, 13:13
        > Nie jest śmieszne dla Ciebie, że 50 letni facet śpiewa rzewne piosenki o
        miłośc
        > i, które są na poziomie dysko-polo, chociaż jeszcze niedawno ubierał się w
        skór
        > y i udawał metalowca?

        Nie jest. On po prostu zarabia na życie, a swój zawód wykonuje w pełni
        profesjonalnie.
    • Gość: akustyk Re: Kombii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.05, 12:19
      Chodzi mi po prostu o wiarygodność Skawy.
    • marchefka9 Re: Kombii 20.02.05, 18:22
      Miejmy nadzieję, że sen się spełni.
    • Gość: Lecho Re: Kombii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.05, 18:36
      Wiem, że to trochę po bandzie ale może zaproponuję ;
      - KOMBInezon
      - KOMBIwatywa
      - KOMBIsex
      ...kto następny ?
    • Gość: Dana Scully Re: Kombii IP: *.aster.pl / *.aster.pl 20.02.05, 20:03
      Heh ale chyba skopiowałes mój jakis stary post (albo wpadliśmy na ten sam
      pomysl)... ok ok nie gniewam sie...
      Swoja droga.. Popieram cie, bo kiedyś pomyliłam Skawińskiego z ufoludkiem smile))
      SERIO to nie żart. Sa żałosni!!1

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka