Gość: akustyk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.05, 13:14 Powinni zmienić nazwę na Zombii. Hehe. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: on Re: Kombii IP: *.chello.pl 20.02.05, 07:40 Bez przesady to całkiem niezła kapela, przecież czasem trzeba posłuchać lżejszej muzy, nie można słuchać ciągle np. Fausta itp. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nowa Re: Kombii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.05, 11:13 A ich piosenki można gdzieś ściągnąć.Melodia może nuty ,bardzo dziękuję za pomoc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: akustyk Re: Kombii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.05, 11:22 Lepsza nazwa- Kombi-nator Odpowiedz Link Zgłoś
grace81 Re: Kombii 20.02.05, 11:44 No cóż, są to muzycy, którzy zarabiają na życie graniem i śpiewaniem. Nic więc dziwnego, że złapali się tego, co im przynosi największe pieniądze. Przecież po Grzegorzu Skawińskim chyba nikt się wielkiej sztuki nie spodziewał, nie rozumiem tego oburzenia, że "zdradził, sprzedał się" itp. (były takie głosy w innych wątkach) Kogo zdradził czy sprzedał? Zawsze grał dobrze sprzedającą się muzykę, więc chyba reaktywacja Kombi nie jest zaskoczeniem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: akustyk Re: Kombii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.05, 12:18 Nie jest śmieszne dla Ciebie, że 50 letni facet śpiewa rzewne piosenki o miłości, które są na poziomie dysko-polo, chociaż jeszcze niedawno ubierał się w skóry i udawał metalowca? Odpowiedz Link Zgłoś
ihopeyouwilllikeme Re: Kombii 21.02.05, 13:13 > Nie jest śmieszne dla Ciebie, że 50 letni facet śpiewa rzewne piosenki o miłośc > i, które są na poziomie dysko-polo, chociaż jeszcze niedawno ubierał się w skór > y i udawał metalowca? Nie jest. On po prostu zarabia na życie, a swój zawód wykonuje w pełni profesjonalnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: akustyk Re: Kombii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.05, 12:19 Chodzi mi po prostu o wiarygodność Skawy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lecho Re: Kombii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.05, 18:36 Wiem, że to trochę po bandzie ale może zaproponuję ; - KOMBInezon - KOMBIwatywa - KOMBIsex ...kto następny ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dana Scully Re: Kombii IP: *.aster.pl / *.aster.pl 20.02.05, 20:03 Heh ale chyba skopiowałes mój jakis stary post (albo wpadliśmy na ten sam pomysl)... ok ok nie gniewam sie... Swoja droga.. Popieram cie, bo kiedyś pomyliłam Skawińskiego z ufoludkiem )) SERIO to nie żart. Sa żałosni!!1 Odpowiedz Link Zgłoś