mallina 25.06.02, 21:12 9 kawalek z najnowszej plyty Korna mi cos przypomina..tylko nie potrafie dojsc do tego co.. moze ktos tez ma jakies skojarzenia? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mallina Re: Nowy Korn IP: *.dip.t-dialin.net 27.06.02, 01:02 i co? nikt nie sluchal jeszcze tej plyty? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mb Re: Nowy Korn IP: *.katowice.agora.pl 27.06.02, 10:15 wczoraj klatt nieżle spuścił się na antenie trójki opowiadając o tej płytce:0 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: soso Re: Nowy Korn IP: 195.41.66.* 27.06.02, 11:28 Jeszcze nie slyszalem ale w Danii recenzje umiarkowane. Podobno powielili po raz kolejny siebie i to ani lepiej ani gorzej. Dostali 3 gwiazdki na 6 mozliwych soso Odpowiedz Link Zgłoś