25.06.02, 21:12
9 kawalek z najnowszej plyty Korna mi cos przypomina..tylko nie potrafie dojsc
do tego co..
moze ktos tez ma jakies skojarzenia?
Obserwuj wątek
    • Gość: mallina Re: Nowy Korn IP: *.dip.t-dialin.net 27.06.02, 01:02
      i co? nikt nie sluchal jeszcze tej plyty?
      • Gość: mb Re: Nowy Korn IP: *.katowice.agora.pl 27.06.02, 10:15
        wczoraj klatt nieżle spuścił się na antenie trójki opowiadając o tej płytce:0
        • Gość: soso Re: Nowy Korn IP: 195.41.66.* 27.06.02, 11:28
          Jeszcze nie slyszalem ale w Danii recenzje umiarkowane. Podobno powielili po
          raz kolejny siebie i to ani lepiej ani gorzej. Dostali 3 gwiazdki na 6
          mozliwych sad

          soso

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka