amidala
09.07.02, 10:27
Wybrałabym się, ale nie mam z kim. Wiecie, ósmy sierpnia jest w czwartek i
nikt nie chce urywać się z pracy. Czy ktoś jedzie może z Warszawy i ma albo
wolne miejsce w samochodzie (koszty pokrywalibyśmy wspólnie!!), albo ma ochotę
na towarzystwo w podróży? Chętnie pogadam.