teddy4
21.07.02, 14:03
Sporo tego będzie:
BIELIZNA - prawie cała płyta "Taniec lekkich goryli". Wyobrażacie sobie klip
do "Kuracji Doktora Granata" albo "Człowieka o smutnym oddechu"?
DEZERTER - "Spytaj milicjanta"
SIEKIERA - "Jest bezpiecznie"
PROWOKACJA - "Matki zbrodniarki"
MADE IN POLAND - "Ja myślę" i "Program"
MADAME - "Największa orkiestra świata"
IDEE FIXE - "Luka w głowie" (szkoda, że ten numer jest w ogóle niedostępny,
podobnie jak dwa poprzednie)
MYSLOVITZ - "Myszy i ludzie"
MILION BUŁGARÓW - "Czerwone krzaki"
1984 - "Specjalny rodzaj kontrastu"
KLAUS MITFFOCH - "Strzeż się tych miejsc"
i pewnie jeszcze wiele innych.