Dodaj do ulubionych

Kilka zespołów z MTV2

IP: 80.51.233.* 21.06.05, 20:58
Zepsuł mi się pilot i cały czas mi leci MTV2.
Wpadły mi w ucho trzy kapele:
1. White Stripes
2. Nine inch nails
3. The Coral
Trzy piosenki ostatnio tam puszczane prezentują wysoki poziom artystyczny.
Czy pozostała twórczość wymienionych zespołów jest równie doskonała?
Obserwuj wątek
    • good_morning Re: Kilka zespołów z MTV2 21.06.05, 21:18
      Ad.2 - jak najbardziej. chociaz jesli mowisz o "the hand that feeds", to nie
      jest to doskonaly poziom. ale moj pilot dziala,wiec TV milczy i nie wiem,co
      leci na MTV, czy gdzies tam. moze jakis inny - lepszy - utwor NIN smile)
    • ari The Coral 22.06.05, 08:52
      Mam ich pierwszą płytę i nie padłem na kolana. Przeciętniaki.
    • ilhan The Coral 22.06.05, 10:03
      Nie słuchaj Ariego smile
      Pierwsza płyta The Coral to mistrzostwo, wspaniałe odtworzenie psychodelicznych retro-klimatów lat sześćdziesiątych ze szczególnym uwzględnieniem tajemniczej,portowej atmosfery Liverpoolu. Bardzo melodyjna, ale niebanalna rzecz. Nazywa się po prostu "The Coral" i wyszła w 2002 roku. Drugi album "Magic & Medicine" (2003) jest również niezły, ale fragmenty improwizowane są mniej ciekawe. Minialbum "Nightfreak And The Sons Of Becker" (2004) można sobie odpuścić. Nowa płyta "The Invisible Invasion" na razie nie zrobiła na mnie wrażenia - prawdopodobnie słyszałeś z niej utwór "In The Morning", który jest rzeczywiście przyjemny - niestety całość dużo mniej chwytliwa. Także polecam zacząć od debiutu.

      Pozdr.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka