Witajcie,
Od pewnego czasu forum Muzyka jest nawiedzane przez osoby, które
nie przejmują się przestrzeganiem netykiety. Dlatego mamy dla Was
propozycję wybrania społecznego opiekuna dla tego forum.
Jeżeli jest wśród Was osoba, którą uważacie za odpowiednią do
pełnienia tego rodzaju funkcji, bądź ktoś sam chciałby spróbować
- w takiej sytuacji zapraszamy do wypowiadania się.
Z osób zgłoszonych i chętnych wybierzemy najbardziej predysponowaną
do opiekowania się forum
pozdrawiam,
j/a