Dodaj do ulubionych

Muzyka Rubika

IP: *.devs.futuro.pl 12.09.05, 23:16
Czy Ktoś z Was ma może mp3 z muzyką Piotra Rubika do Wiadomości TVP po
śmierci Jana Pawła II?
Obserwuj wątek
      • Gość: walter Re: Muzyka Rubika IP: *.devs.futuro.pl 28.09.05, 23:23
        Dzięki za odpowiedź.
        Prawdę powiedziawszy nie mam pojęcia, czy to "to", a dokładniej, czy muzyka z
        czołówki wiadomości z tamtych dni to fragment tego oratorium.
        To był bardzo spokojny, smutny wręcz, instrumantalny utwór (choć nowocześnie
        zaaranżowany). Przede wszystkim klawisze...
        Serdecznie pozdrawiam.
    • Gość: heptaparaparsinokh Re: Muzyka Rubika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.05, 11:29
      > Czy Ktoś z Was ma może mp3 z muzyką Piotra Rubika do Wiadomości TVP po
      > śmierci Jana Pawła II?

slysze ja co rano oddajac mocz do klozetu
      oto moja Wiadomosc dla TVP i Rubika, zalosnego chalturnika, beztalencia i telewizyjnej prostej tuty.
      po bezczelnie chamskim przewale, jaki nam funduje tvp z panem r. w roli glownej nawet kostka rubika
      bedzie sie mi teraz zle kojarzyc. a pozbawiona mozgu czern bedzie wymieniac sie mp3 z muzyka do
      wiadomosci, pogody, kawy, herbaty, misia i margolci.
            • Gość: heptaparaparsinokh Re: Muzyka Rubika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.05, 12:01
              > to jest forum muzyka.

wlasnie dlatego pisze powyzsze slowa - aby tacy jak Ty zwrocili uwage, ze tworczosc p. rubika nie jest
              muzyka, a tapeta/szlamem/dzwiekowym blotem wciskanym jako wielka sztuka. i do tego
              finansowanym (grubo, oj, grubo) z kieszeni podatnika. a zaczadzency zachwyceni telewizyjnymi
              wystepami tego ustosunkowanego klezmera poleca zaraz kupowac plyty i dvd fundujac 'artyscie' i jego
              kolesiom z tvp jeszcze bardziej sloneczne wakacje...
              nie jestem sfrustrowany, wrecz czuje sie doskonale, zal mi tylko spoleczenstwa, ktore karmione g***em
              palaszuje je lyzkami i stajac slupka blaga o wiecej...
              towarzyszu walterze
              • Gość: walter Re: Muzyka Rubika IP: *.devs.futuro.pl 30.09.05, 13:03
                A skąd wiesz, co ja lubię, czego słucham, co myślę o Rubiku?
                Zdałem pytanie, czy ktoś dysponuje mp3 z muzyka do wydań Wiadomości po śmierci
                Jana Pawła II. Słyszałeś ją? Uważasz, że jest denna? Twoje prawo.
                Ale przeczytaj jeszcze raz swój pierwszy post i odpowiedz na pytanie, czy nie
                jest on prymitywny, obraźliwy i napastliwy?
                Ja osobiście mam w nosie Twój gust i Twoje zdanie o moim (którego nawiasem
                mówiąc nie znasz). Irytuje mnie tylko Twoja przemądrzałość i skłonność do
                autorytatywnej oceny innych, uogólnień i uproszczeń. I tyle. Cześć.
                • Gość: heptaparaparsinokh Re: Muzyka Rubika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.05, 13:24
                  > A skąd wiesz, co ja lubię, czego słucham, co myślę o Rubiku?
                  > Zdałem pytanie, czy ktoś dysponuje mp3 z muzyka do wydań Wiadomości po śmierci
                  > Jana Pawła II. Słyszałeś ją? Uważasz, że jest denna? Twoje prawo.
                  > Ale przeczytaj jeszcze raz swój pierwszy post i odpowiedz na pytanie, czy nie
                  > jest on prymitywny, obraźliwy i napastliwy?

napastliwy na pewno - taki mial byc
                  obrazliwy - to rubik i tvp obrazaja moja (i nie tylko) inteligencje i dobry smak
                  prymitywny - jw

> Ja osobiście mam w nosie Twój gust i Twoje zdanie o moim (którego nawiasem
                  > mówiąc nie znasz). Irytuje mnie tylko Twoja przemądrzałość i skłonność do
                  > autorytatywnej oceny innych, uogólnień i uproszczeń. I tyle. Cześć.

nie uwazam, zebym uogolnial i upraszczal. twierdze z cala pewnoscia ze rubik to chala i hucpa, a jego
                  nachalna promocja to wynik ukladow w skorumpowanej i wysoce niemoralnej, zaklamanej tvp. nie
                  znajduje absolutnie zadnej wartosci w jakimkolwiek przejawie dzialalnosci rubika - jestem o tym
                  przekonany i swego zdania bede bronil, gdyz mieszkam w tym kraju, glosuje w wyborach, place
                  podatki i nie zycze sobie aby publiczna tv robila ze mnie idiote.
                  ale nie obawiaj sie walter - teraz, po wyborach, tvp bedzie jeszcze bardziej interesujaca, a oratorium
                  rubika bedzie mozna ogladac kilka razy do roku. skonczy sie tez wreszcie promocja
                  czerwonego, szatanskiego pedalstwa i bedzie mozna sluchac jedynie pieknych melodii w wykonaniu
                  uduchowionych artystow.
                  • Gość: Car_Xen Re: Muzyka Rubika IP: *.Zabrze.Net.pl 02.12.05, 17:46
                    nie uwazam, zebym uogolnial i upraszczal. twierdze z cala pewnoscia ze rubik to
                    chala i hucpa, a jego
                    nachalna promocja to wynik ukladow w skorumpowanej i wysoce niemoralnej,
                    zaklamanej tvp.

Nachalna promocja sprawia że ludzie słuchaja pisków Man... Mand.. no nie
                    potrafię wymówić tego okropnego słowa... o owoc mi chodzi...
                    Muzyka Piotra Rubika sprzedaje się bo jest piekna, ale ktos taki jak ty tego
                    nie zrozumie...

nie
                    znajduje absolutnie zadnej wartosci w jakimkolwiek przejawie dzialalnosci
                    rubika - jestem o tym
                    przekonany i swego zdania bede bronil, gdyz mieszkam w tym kraju, glosuje w
                    wyborach, place
                    podatki i nie zycze sobie aby publiczna tv robila ze mnie idiote.

Idoty nie musi z ciebie robić, bo sam ze siebie go robisz i wychodzi ci do
                    doskonale... jestes w tym bardzo dobry i wiarygodny.
                  • Gość: wkurzona_na_maksa człowieku popij sobie meliski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.05, 17:47
                    heptaparaparsinokh napisał(a):

napastliwy na pewno - taki mial byc

obrazliwy - to rubik i tvp obrazaja moja (i nie tylko) inteligencje i dobry smak
                    prymitywny - jw

i to jest właśnie piękne w takich ludziach jak Ty. Sami siebie zbłaźniają -
                    jaka tu "inteligencja"? jakoś się doszukać nie mogę, nawet między linijki
                    zaglądam i nic... o gustach się nie dyskutuje, ok, ale proszę, nie pogarszaj
                    wizerunku polskiego słuchacza, jeśli w ogóle zrozumiesz, o czym do Ciebie
                    rozmawiam. jeśli nie podoba Ci się twórczość Piotra Rubika, nie słuchaj, włącz
                    sobie Katodę czy coś co Ci pasuje niekoniecznie do oddawania moczu. tvp możesz
                    też nie oglądac, skoro robi z Ciebie idiotę, biedaku. jest taki wybór
                    kanałów... mimo wszystko pozdrawiam.
      • Gość: Car_Xen Re: Muzyka Rubika IP: *.Zabrze.Net.pl 02.12.05, 17:41
        Oj... widzę, że znowu nikt się nie zachwycił Twoją "tfurczością"... źli panowie
        nie chcieli kupić żadnej "kompozycji"???
        Bo to chyba o to chodzi prawda???
        Polska to dziwny kraj. Nie chcemy żeby było nam tak dobrze jak sąsiadowi, ale
        chcemy żeby sasiad miał gorzej niz my...
    • mamalgosia walter 12.04.06, 21:18
      to, o czym piszesz znajduje się na najnowszej płycie, "Rubikon". tytuł;
      "pożegnanie". Przecudny kawałek, tylko dla niego czekałam na tę płytę
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka