yokashin1 09.11.05, 16:28 Widzieliście już klip mojej kapeli YokaShin? Wyszło moim zdaniem ok, ale jestem z wiadomych względów nieobiektywny Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: axen Re: co myślicie o teledysku nagranym komórką??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.11.05, 15:47 To rzuć linkiem co by obaczyć efekty Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: w Re: co myślicie o teledysku nagranym komórką??? IP: *.siedlce.sdi.tpnet.pl 13.11.05, 12:38 www.yokashin.art.pl Odpowiedz Link Zgłoś
yokashin1 lepsza jakość 22.11.05, 13:45 wrzuciliśmy teraz oryginalną wyższą rozdzilczość zapraszam Odpowiedz Link Zgłoś