Dodaj do ulubionych

co myślicie o teledysku nagranym komórką???

09.11.05, 16:28
Widzieliście już klip mojej kapeli YokaShin? Wyszło moim zdaniem ok, ale
jestem z wiadomych względów nieobiektywnysmile
Obserwuj wątek
    • Gość: axen Re: co myślicie o teledysku nagranym komórką??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.11.05, 15:47
      To rzuć linkiem co by obaczyć efekty
      • Gość: w Re: co myślicie o teledysku nagranym komórką??? IP: *.siedlce.sdi.tpnet.pl 13.11.05, 12:38
        www.yokashin.art.pl
        • yokashin1 lepsza jakość 22.11.05, 13:45
          wrzuciliśmy teraz oryginalną wyższą rozdzilczośćsmile zapraszam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka