Dodaj do ulubionych

The Cure - Berlin

12.11.02, 17:43
Kto z Was był na wczorajszym (11.11)koncercie The Cure w Berlinie? Jak
wrazenia? (o swoich napisze pozniej). A moze ktos byl (a wlasciwie bedzie)
dzisiaj (12.11)?

/sasza
Obserwuj wątek
    • miecio4 Re: The Cure - Berlin 12.11.02, 18:21
      www2.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?f=78&w=3598797

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka