foxy21 06.12.02, 12:17 Ja mam przyjemnosc obchodzic urodziny razem z Frankiem Zappa (21 grudnia). Zawsze wtedy wlaczam jakis jego kawalek. Ciekawa jestem czy tez obchodzicie urodziny z jakim znanym, najlepiej dobrym muzykiem? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
madee1 Re: Urodziny 06.12.02, 12:21 Urodzin niestety nie, ale w każde moje imieniny jest rocznica śmierci Jeffa Buckleya i zawsze troszkę o nim myślę... Odpowiedz Link Zgłoś
aric Re: Urodziny 06.12.02, 12:27 Ja w tym dniu co Eddy Marphy, co prawda nie śpiewał za wiele, ale w roli Osła trochę nucił.))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fenix Re: Urodziny IP: *.unused.zigzag.pl 06.12.02, 14:14 24 maja ja i BOB Dylan Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lukasz Re: Urodziny IP: *.humangenetik-med.Uni-Goettingen.de 06.12.02, 14:16 nie bede sie przyznawal, bo sie wstydze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Crotalus Re: Urodziny IP: proxy / 213.17.170.* 06.12.02, 14:21 gregkor napisał: > Może ktoś wie coś o 19 sierpnia? 19 sierpnia jest po 18 sierpnia, a przed 20 sierpnia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ksenia Re: Urodziny IP: *.de.ihost.com 06.12.02, 14:48 gregkor napisał: > Może ktoś wie coś o 19 sierpnia? Ginger Baker i Ian Gillan. a jakbys sie spoznil o jeden dzien, to bys sie zalapal na Isaaca Hayesa ))) zdr! ksenia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Crotalus Re: Urodziny IP: proxy / 213.17.170.* 06.12.02, 14:49 Gość portalu: ksenia napisał(a): > gregkor napisał: > > > Może ktoś wie coś o 19 sierpnia? > > Ginger Baker i Ian Gillan. > > a jakbys sie spoznil o jeden dzien, to bys sie zalapal na Isaaca Hayesa ))) > zdr! > ksenia A 2 listopad? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ksenia Re: Urodziny IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 06.12.02, 19:18 Gość portalu: Crotalus napisał(a): > A 2 listopad? Fieldy (KoRn) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Crotalus Re: Urodziny IP: *.acn.pl 08.12.02, 19:46 Gość portalu: ksenia napisał(a): > Gość portalu: Crotalus napisał(a): > > > > A 2 listopad? > > Fieldy (KoRn) Dzięki ) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ksenia Re: Urodziny IP: *.de.ihost.com 06.12.02, 14:28 "zazdroszcze" Franka Zappy )))) ja obchodze razem z Mickiem Jaggerem..... Odpowiedz Link Zgłoś
aric Re: Urodziny 06.12.02, 14:31 To zdecydowanie zazrdoszcze Mika Jagera.)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: foxy Re: Urodziny IP: *.unused.zigzag.pl 06.12.02, 15:39 Gość portalu: ksenia napisał(a): > "zazdroszcze" Franka Zappy )))) ja obchodze razem z Mickiem Jaggerem..... To tez mocny i pokrecony charakter Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ksenia Re: Urodziny IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 06.12.02, 19:14 Gość portalu: foxy napisał(a): > Gość portalu: ksenia napisał(a): > > > "zazdroszcze" Franka Zappy )))) ja obchodze razem z Mickiem Jaggerem.... > . > To tez mocny i pokrecony charakter i tak wole Franka Odpowiedz Link Zgłoś
munky Re: Urodziny 06.12.02, 19:31 9 listopada: -Sisqo -Nick Lachey -Chris Jericho -Lou Ferrigno -Tom Fogerty -Mary Travers -Carl Sagan częsci z nich nie znam, ale ponoc są sławni)))) i nie wszyscy to muzycy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ksenia Re: Urodziny IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 06.12.02, 19:35 munky napisał: > 9 listopada: > > -Sisqo > -Nick Lachey > -Chris Jericho > -Lou Ferrigno > -Tom Fogerty > -Mary Travers > -Carl Sagan > > częsci z nich nie znam, ale ponoc są sławni)))) > i nie wszyscy to muzycy... widze ze kolega munky znalazl w sieci te sama strone co ja )))) zdr! ksenia Odpowiedz Link Zgłoś
munky Re: Urodziny 06.12.02, 19:40 no tak, człowiek chciał sprawdzić czy obchodzi urodziny w tym samym dniu co jakaś gwiazda, a tu same płotki)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ksenia Re: Urodziny IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 06.12.02, 20:08 madee1 napisała: > Hej, 22.sierpnia, Tori Amos! ale tez Layne Staley, John Lee Hooker i Claude Debussy ))) Odpowiedz Link Zgłoś
dziewczyna_mickiewicza Re: Urodziny 06.12.02, 20:54 ja obchodze urodziny w rocznice wejscia ruskich na teren polski...doprawdy, jest co swietowac, hehehe Odpowiedz Link Zgłoś
m.agnieszka Re: Urodziny 07.12.02, 08:33 foxy21 napisała: > Ja mam przyjemnosc obchodzic urodziny razem z Frankiem Zappa (21 grudnia). > Zawsze wtedy wlaczam jakis jego kawalek. > Ciekawa jestem czy tez obchodzicie urodziny z jakim znanym, najlepiej dobrym > muzykiem? ------------- Witam ja mam w tym samym dniu co John Bon Jovi - 2 marca A tak przy okazji z niemuzycznych jubilatów wiem że tego dnia przyszli też na świat Ludwik Waryński i nasz wielki Kazimierz Górski Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SOLAR Re: Urodziny IP: *.tk.poznan.pl / 192.168.1.* 07.12.02, 10:49 jA 16 GRUDZIEŃ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ola Re: Urodziny IP: *.kopnet.gliwice.pl / 10.1.0.* 08.12.02, 12:26 Ja mam 18 stycznia... To tak jak Kevin Costner, ale kto poza tym??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ksenia Re: Urodziny IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 08.12.02, 21:24 Gość portalu: ola napisał(a): > Ja mam 18 stycznia... To tak jak Kevin Costner, ale kto poza tym??? ktoś zdecydowanie bardziej związany z muzyką - JONATHAN DAVIS! )) Odpowiedz Link Zgłoś
martolka Re: Urodziny 08.12.02, 13:10 homohedonistus napisał: > Jesus Christ Superstar 24 grudzień?? ) Odpowiedz Link Zgłoś
cze67 Re: Urodziny 08.12.02, 16:32 mallina napisa?a: > a ja wtedy co Boy George.. W jakiejs gazecie muzycznej czytalem, ze Boy George na prawo i lewo chwali sie, iz urodzil sie tego samego dnia, co cyt. "ta slawna mallina". Nie wiem co o tym sadzic. Odpowiedz Link Zgłoś
mallina Re: Urodziny 08.12.02, 16:34 oo!!!! ja tez niewiem..ale to predzej ja sie urodzilam wtedy co on, bo on byl pierwszy)) Odpowiedz Link Zgłoś
vulture Re: Urodziny 08.12.02, 19:45 Hmmm ja się urodziłem tego dnia co Bruce Willis... mało ciekawy muzycznie... Odpowiedz Link Zgłoś
martolka Re: Urodziny 08.12.02, 21:51 vulture napisał: > Hmmm ja się urodziłem tego dnia co Bruce Willis... mało ciekawy muzycznie... Ja mam lepszego (imo) aktora, bo Jeremy Irons urodził się tego dnia co i ja, a muzycznie bodajże Mama Cass Elliot (z Mamas and Papas) i Brian Epstein, manager Beatlesów też. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomek Re: Urodziny IP: 213.76.149.* 09.12.02, 09:22 A moim urodzinowym "patronem" jest nasz drogi prezydent Kwass ;-( Odpowiedz Link Zgłoś