IP: *.swic.dialup.inetia.pl 02.02.03, 02:03
Prawdopodobnie słyszeliście parę kawałków tej ekipy z Liverpoolu. Ja właśnie
słucham całej płyty i jest coś niepowtarzalnego, ale ostrzegam bo na pierwszy
rzut ucha brzmi to dosyć dziwacznie. Mniej więcej jak Alan Price + Hank
Marvin + Frank Zappa + Captain Beefheart + Syd Barett + Eric Burdon na
wokalu, a wszystkow klimacie szantów i pierwszej płyty Floydów.
Średnia wieku muzyków to 19 lat, ale płyta brzzmi bardzo dojrzale( tak na rok
1964smile), a co najważniejsze nikt tak obecnie nie gra.
Krótko mówiąc - wielka nadzieja.
Obserwuj wątek
    • madee1 Re: The Coral 02.02.03, 11:05
      Wczoraj wieczorem, kiedy było tak strrrrasznie zimno, rozgrzewałam się
      chłopcami z The Coral (w słuchawkach). Ich płyta coraz bardziej mi się podoba,
      no ale już czekam na nową...

      P.S. Mersey Paradise? Też mi się podoba... smile
      • ilhan Re: The Coral 02.02.03, 12:01
        madee1 napisała:

        > Ich płyta coraz bardziej mi się podoba, no ale już czekam na nową...
        >
        > P.S. Mersey Paradise? Też mi się podoba... smile

        Wyjęłaś mi to z ust smile))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka