kazisi
14.03.03, 11:14
za oknem pierwszy prawdziwie wiosenny dzień, więc słucham "o freunde, nicht
diese tone!". niech sobie niektórzy mówią, że największy był bach, ale
takiego wzmacniacza emocjonalnego jak końcówka dziewiątki beethovena nie
napisał!
czego jeszcze powinieniem posłuchać, by uczcić przyjście wiosny? ["święto
wiosny" się nie liczy]. kaz