Dodaj do ulubionych

Najbardziej oczekiwane płyty 2007

    • Gość: szpieg Re: Najbardziej oczekiwane płyty 2007 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.06, 19:48
      metallica, metallica wink
      • Gość: gorilla Re: Najbardziej oczekiwane płyty 2007 IP: *.netia.pl 27.12.06, 20:02
        Rubik - the best off
        Rubik - najwieksze hity
        Rubik - zagraj to jeszcze raz
        Rubik - unplugged
        Rubik - same hity
        Rubik - one more time
        Rubik - na zywo ale w studio
        Rubik - tan
        Rubik - tata Rubika
        Rubik - milosc w czasach tryptyku
        Rubik - ?
        Rubik - !
        Rubik - ...
        • Gość: iiziie Re: Najbardziej oczekiwane płyty 2007 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.06, 20:25
          świetne! uśmiałam się do rozpuku!
        • Gość: karmazy Re: Najbardziej oczekiwane płyty 2007 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.12.06, 12:29
          jeszcze jedna pominięta,

          Rubik- forever
    • Gość: Atomowy Korzeń Re: Najbardziej oczekiwane płyty 2007 IP: 83.175.180.* 27.12.06, 20:19
      Black Rebel Motorcycle Club
      Bloc Party
      Cooper Temple Clause
      Grinderman !!!!!
    • Gość: Madzik Simply Red!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.06, 20:26
      Płyta ma (miała??)nosić tytuł "Ampliefied", ale Mick zastanawia się nad zmianą
      nazwy bo chyba znalazł lepszą tongue_out Miała w ogóle wyjść jeszcze w 2006, ale
      przesunięto premierę na wiosnę 2007...Znając pierwszy singiel oczekuję jej z
      niecierpliwością!!big_grin
    • Gość: Kitty Pryde Re: Najbardziej oczekiwane płyty 2007 IP: *.acn.waw.pl 27.12.06, 20:31
      nowy Nightwish
      • Gość: chloorek Re: Najbardziej oczekiwane płyty 2007 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.06, 20:59
        Radioheaddd - ileż można czekać.
        Bjork - w duecie(?!) z okropniastym Antosiem.
        Patrick Wolf - aaa smile

        Co do polskich zespołów to dużo świetnych płyt wyszło w tym roku i to było
        takie wielkie bum więc teraz trzeba będzie poczekać trochę na następne a w 2007
        raczej się nie doczekam.
      • Gość: PIOTR Re: Edyta Bartosiewicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.06, 01:53
        No w końcu może coś wyda! Tyle lat czekania
    • Gość: salamandra Re: Najbardziej oczekiwane płyty 2007 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.06, 20:59
      Ja czekam z utęsknieniem na nowy Maanam.
    • Gość: eloziąąąąąą Re: Najbardziej oczekiwane płyty 2007 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.12.06, 21:07
      bloc party
      radiohead
      the streets
      the good the bad and the queen
    • internetauta Re: Najbardziej oczekiwane płyty 2007 27.12.06, 21:10
      piterek_82 napisał:

      > Czekam na nowe płyty:

      > - Aretha Franklin

      Skoro o takich gwiazdach mowa to ja czekam wreszcie na Donnę Summer.
    • Gość: ~ddg Re: Najbardziej oczekiwane płyty 2007 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.12.06, 21:45
      Massive Attack
      Nine Inch Nails
      CKY
      Mars Volta
      Queens of The Stone Age
      Amon Tobin
    • Gość: T. Re: Najbardziej oczekiwane płyty 2007 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.06, 21:47
      Yuna Ito
      BoA
    • Gość: ajecian Re: Najbardziej oczekiwane płyty 2007 IP: *.crowley.pl 27.12.06, 21:48
      BoA big_grinDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD *^_________^* <3333333333
    • Gość: netka.k Re: Najbardziej oczekiwane płyty 2007 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.06, 22:13
      Z polskich czekam na KAshmir z uroczą Kasią Pietras
      • Gość: acia-chan Re: Najbardziej oczekiwane płyty 2007 IP: *.gprspla.plusgsm.pl 27.12.06, 22:47
        OSTRy
        Łona

        :]
    • alcoholique Re: Najbardziej oczekiwane płyty 2007 27.12.06, 22:49
      Nie czekam na żadną płytę, bo i tak nie będzie mnie na nią stać.
      • Gość: Piter Re: Najbardziej oczekiwane płyty 2007 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.06, 09:37
        pirata ściagniesz
    • Gość: franek szwajcarski Klaxons, Bloc Party, Arctic Monkeys IP: *.aster.pl 27.12.06, 22:50
      a poza tym najlepsze są zazwyczaj płyty debiutantów
    • Gość: lelek Re: Najbardziej oczekiwane płyty 2007 IP: *.torun.mm.pl 27.12.06, 23:57
      Rafał Blechcz i jego pierwsza płyta dla DG: Koncerty Chopina z petersburską i
      prawdopod. Gergievem.
    • Gość: A. Soundtrack "The lost city" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.06, 00:24
      Soundtrack do "The lost city"- u nas znane jako "Hawana, miasto utracone".
    • Gość: JF Re: Najbardziej oczekiwane płyty 2007 IP: 80.50.255.* 28.12.06, 01:09
      (alfabetycznie)

      Bloc Party
      Interpol
    • Gość: Tymek Re: Najbardziej oczekiwane płyty 2007 IP: *.dip.t-dialin.net 28.12.06, 03:15
      Koras/Juras, GTW (Grupa Tede Wally) oraz mixtape Gural/Mateo smile
      Polski rap w ciaglym progresie..
    • piterek_82 Re: Najbardziej oczekiwane płyty 2007 28.12.06, 08:43
      - Bjork
      - Annie Lennox
      - Alicia Keys
    • Gość: Varg Nowa Mgła i Deathspell Omega to będzie cios w ryj! IP: 199.67.138.* 28.12.06, 09:07
      • dreaded88 Re: Nowa Mgła i Deathspell Omega to będzie cios w 28.12.06, 23:15
        Z Deathspellem będzie pewnie jak zwykle: masa piekielnie he he dobrych chęci, kombinowania, a trzymalność tzw. kupy i słuchalność takie sobie.

        Reaktywować Hirilorn!!!
    • Gość: Zyzy Re: Najbardziej oczekiwane płyty 2007 IP: *.174.rev.vline.pl 28.12.06, 10:00
      SUPERPUDER!!! w koncu kapelka bez kompleksow i zywiolowe szczeniackie
      granie... smile
      • Gość: o Habakuk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.12.06, 10:14
        Habakuk - "A Ty siej" czyli piosenki Kaczmara.
      • Gość: Polska rastamanka! Re: Najbardziej oczekiwane płyty 2007 IP: 80.51.33.* 30.12.06, 11:38
        Ja najbardziej czekam na Psio Crew, nowy Natural Dread Killaz, Vavamuffin,
        Jamal, Habakuk, Indios Bravos i Etnę.
    • Gość: dygant Re: Najbardziej oczekiwane płyty 2007 IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 28.12.06, 10:46
      1. Hurt (ten polski)
      2. Maleńczuk
      3. Bartosiewicz
    • Gość: tomas Re: Najbardziej oczekiwane płyty 2007 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.06, 10:47
      GUNS N' ROSES !!!!!!!!!!
      • Gość: grobek Płyta nagrobna dla PiS IP: *.chello.pl 28.12.06, 17:09
        PŁYTA NAGROBNA DLA PiS
    • Gość: dygant Hurt, Maleńczuk, Bartosiewicz IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 28.12.06, 10:49
      • Gość: yuoppppp Maleńczuk....!!!....Bartosiewicz. ..!!!...Kukiz...! IP: *.lubin.dialog.net.pl 28.12.06, 12:04
    • catalept Trochę metalu 28.12.06, 12:36
      a tak z metalowej/postmetalowej beczki.. to czekam na nowe działa: SAMAEL, Dimmu
      Borgir i the Kovenant
      • drzejms-buond marmur 28.12.06, 13:01
        albo czarna, lastrykowa
        na wspólnym grobie paru naszych polityków
        • Gość: anisia Nowa Britney!!!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.06, 13:12
          Nagrywa płytę z producentem w którym sie zakochała i teraz są razem, płyta
          która bedzie owocem ich miłości będxzie wspoaniała, piękna, pelna emocji i
          uczuc, już sie nie moge docaekac!!! najlepsze rzeczy robi sie bedac zakochanym,
          a jak sie robi cos razem i obydwie storny sie jkochaja to jest to podwójnie
          wartosicuiowe. I jeszcze bardzo oczekuje na nowa J Losmile)
          • mana_mana Re: Nowa Britney!!!!!!!!!!!!! 28.12.06, 13:45
            22.01.2007 Keane - "A Bad Dream"
            23.01.2007 Bjork - "Rockabye Baby! Lullaby Renditions of Björk"
    • Gość: krzych Re: Najbardziej oczekiwane płyty 2007 IP: 193.24.202.* 28.12.06, 13:35
      1. Najbardziej czekam na płytę Massive Attack. Zapowiada się nieźle.
      2. Nowy Blur
      3. Duran Duran- niestety po poznaniu nazwiska producenta, zwątpiłem.
      • internetauta Re: Najbardziej oczekiwane płyty 2007 28.12.06, 14:03
        Przyznam, że - tak to już jest będąc wielkim fanem - oczywiście najbardziej
        czekam na album Michaela Jacksona. Warto.
        • Gość: martin Re: Najbardziej oczekiwane płyty 2007 IP: *.server.ntli.net 30.12.06, 00:30
          Skąd wiesz?
      • theagata Re: Najbardziej oczekiwane płyty 2007 28.12.06, 14:33
        Gość portalu: krzych napisał(a):

        > 2. Nowy Blur

        już nie Blur -> THE GOOD, THE BAD AND THE QUEEN
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka