To moj pierwszy post tutaj wiec prosze o wyrozumialosc
jestem zupelnym laikiem jesli chodzi o muzyke klasyczna (co zapewne bedzie
widoczne w pytaniu ktore zamierzam zadac).
Czy ktos moze orientuje sie czy opera barokowa jest polifoniczna czy zawiera
elementy homofonii i polifonii? (glowie sie nad notatkami