Gość: Misia IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 18.11.01, 17:22 Nawet ładnie wyszła, nie sądzicie? Pozdroofky Misia Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
clio4 Re: Chylińska w 14.07.02, 15:13 AGA W OGOLE JEST BARDZO LADNA-JAK KTOS JA WIDZIAL NA ZYWCA - TEN WIE!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marcel Czemu ona taka blada? IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 16.07.02, 18:03 Przydałoby się Agnieszce trochę karotenu. Odpowiedz Link Zgłoś
swinka Re: Chylińska w 17.07.02, 13:56 clio4 napisała: > AGA W OGOLE JEST BARDZO LADNA-JAK KTOS JA WIDZIAL NA ZYWCA - TEN WIE!!! taaa.... 'na zywca' to ona jest na pewno ładna, potwierdzi to ten brudny przypadkowy kierowca, który ją brał w samochodzie - 'na żywca'!! zresztą sama Chylinska o tym mówi w tym artykule w VIVIE, i o innych rzeczach tez mówi.... poczytaj fanko Chylińskiej, poczytaj... Odpowiedz Link Zgłoś
vulture AGA NA ŻYWCA 17.07.02, 13:58 Ja to Agę mogę tylko po "Żywcu" oglądać, a najchętniej po kilku. Odpowiedz Link Zgłoś
clio4 Re: vulture 20.07.02, 15:39 vulture napisał: > Ja to Agę mogę tylko po "Żywcu" oglądać, a najchętniej po kilku. Moze wlasnie dlatego masz stępiony umysl, bo pijesz za mocne piwo!?! Odpowiedz Link Zgłoś
vulture % 20.07.02, 16:07 Ja mam bardzo mocną głowę, a Chylińska na trzeźwo jest nie do zniesienia. Odpowiedz Link Zgłoś
clio4 Re: swinka 20.07.02, 15:38 swinka napisała: > clio4 napisała: > > > AGA W OGOLE JEST BARDZO LADNA-JAK KTOS JA WIDZIAL NA ZYWCA - TEN WIE!!! > > taaa.... 'na zywca' to ona jest na pewno ładna, potwierdzi to ten brudny > przypadkowy kierowca, który ją brał w samochodzie - 'na żywca'!! zresztą sama > Chylinska o tym mówi w tym artykule w VIVIE, i o innych rzeczach tez mówi.... > poczytaj fanko Chylińskiej, poczytaj... > Czy jesli sie czlowiek zmieni na lepsze - to juz nie mozna dac mu szansy? Tylko trzeba caly czas potepiac i wypominac przeszlosc. TO JUZ STARE DZIEJE(o tym Aga tez wspominala w VIVIE-czytalas czy wolalas ominac...?)!!! Trzeba miec odwage i osobowosc(byc szczerym w stosunku do fanow i innych ludzi), by sie do tego (do bledow mlodosci)przyznac!!! Ja nie patrze w przeszlosc-zmienila sie na korzysc i to sie dla mnie liczy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ćma Re: Chylińska w IP: *.przemet.sdi.tpnet.pl 14.07.02, 23:41 tak... aga jest bardzo ładna. Ma niesamowicie ładne rysy twarzy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alissa19.. Re: Chylińska w IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 15.07.02, 20:56 taaaaaa...ma taki slowianski,subtelny typ urody,o!podobny troche do tego przystojniaka Mansona czy cuś.sama slodycz. Odpowiedz Link Zgłoś
vulture Re: Chylińska w 15.07.02, 22:43 Tak, Aga jest bardzo ładna- przypomina nieco Marlene Dietrich, zwłaszcza w obecnym stadium. Odpowiedz Link Zgłoś