arturox 28.04.03, 01:51 polsza zdobywa ninja tune, polski jazz podbija undergroundowy londyn, to sie dzieje naprawde dla tych ktorzy jeszcze nie slyszeli - sculpture: promo.mudhut.co.uk/NinjaTune/sculpture.mp3 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kontownik miło brzmni IP: *.bydgoska.krakow.pl 28.04.03, 02:31 co to i kto to i skąd to a jak to? Odpowiedz Link Zgłoś
arturox Re: miło brzmni 28.04.03, 03:04 bo to polskie panie jest www.skalpel.prv.pl/ www.skrecz.com/profile/skalpel.php www.ninjatune.net/ninja/artist.php?id=98 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kontownik Re: miło brzmni IP: *.bydgoska.krakow.pl 29.04.03, 11:17 arturox napisał: > bo to polskie panie jest polskie - niepolskie, grunt że dobre jeśli chodzi o narodowość, to większe znaczenie dla mnie ma pochodzenie sympatyków danej muzy - bo jak nikt w okolicy czegoś nie zna czy nie lubi, a ciebie to właśnie kręci, to wiesz, smutno jest to ile jest w polsce fanów skalpela? Odpowiedz Link Zgłoś
buh Re: miło brzmni 29.04.03, 11:21 na pewno mniej niż fanów Ich Troje. Jestem za Skalpelem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kontownik Re: miło brzmni IP: *.bydgoska.krakow.pl 29.04.03, 11:33 a co grają Ich Troje? jakiś hausik? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eeetam Re: miło brzmni IP: *.wro.vectranet.pl / 10.10.1.* 29.04.03, 12:54 eeej, bez przesady, skalpel to juz jest gwiazda od kilku lat, o grupie pisze i mówi się duzo odkąd ich demo virtual cuts spodobało sie w ninja tune, to nasza wielka duma powinna być, bo kontrakt z ninja to prestiżowa sprawa... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beatz Re: skalpel - !download now! IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 04.05.03, 21:13 arturox napisał: > polsza zdobywa ninja tune, polski jazz podbija undergroundowy londyn, to sie > dzieje naprawde > dla tych ktorzy jeszcze nie slyszeli - sculpture: > promo.mudhut.co.uk/NinjaTune/sculpture.mp3 Pozostaje miec nadzieje, ze to nie pierwsi Polacy w NT. Odpowiedz Link Zgłoś
buh Re: skalpel - !download now! 05.05.03, 21:49 myślę, że można raczej mówić o nadziei, że to nie ostatni Polacy w NT. bo pierwsi to tak raczej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: teddy Re: skalpel - !download now! IP: 62.233.138.* 05.05.03, 23:14 Kibicuję Skalpelowi od początku. Bardzo przytomne dźwięki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: suri koncert skalpela IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.03, 11:01 9.05. w warszawskiej Trasie, slyszalam... mam nadzieje, ze to nie lipa jakas z ta informacja Odpowiedz Link Zgłoś
teddy4 Re: koncert skalpela 06.05.03, 12:50 Gość portalu: suri napisał(a): > 9.05. w warszawskiej Trasie, > slyszalam... mam nadzieje, ze to nie lipa jakas z ta informacja Gdyby nie był w tak żenującym miejscu to na pewno bym poszedł. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nikka Re: koncert skalpela IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 07.05.03, 09:47 Ciekawa jestem jakie to miejsca nie są żenujące i kto ma to ocenić ? (pytanie retoryczne) Odpowiedz Link Zgłoś
arturox Re: koncert skalpela 06.05.03, 23:11 Gość portalu: suri napisał(a): > 9.05. w warszawskiej Trasie, ...a 10go w "niebie" w toruniu - wizualizowany set na 4 decki. ostatnio chlopaki grali ponoc w chorzowie, co przez swoje pijanstwo niestety przegapilem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: syntax Re: skalpel - !download now! IP: *.tvk.pl / 10.0.2.* 07.05.03, 00:25 az przykro przyznac , ale jestem z wroclawia i sklapela nie znam a szkoda , bo to co wlasnie slucham strasznie mi sie podoba i ciekawy jestem czy jakis koncert we wroclawiu sie kroi Odpowiedz Link Zgłoś
marxx gdzie kupic plyte? 07.05.03, 01:01 Ok! to teraz niech ktos mi powie gdzie moge kupic plytke??? dzieki za ew. podpowiedz Odpowiedz Link Zgłoś
arturox Re: gdzie kupic plyte? 07.05.03, 01:15 w polsce "sculpture" (tylko na cd: singiel + kilka bonus trackow + wideoklipy) ma sie ukazac w polowie maja. full album prawdopodobnie dopiero na przelomie 2003/04. Odpowiedz Link Zgłoś
marxx Re: gdzie kupic plyte? 07.05.03, 04:53 ale zdaje sie ze na ich stronach widzialem ten singielCD jako pozycje juz wydana. Odpowiedz Link Zgłoś
arturox Re: gdzie kupic plyte? 07.05.03, 21:59 wydany, tylko prawdopodobnie dostepny wylacznie wysylkowo i to via ninja tune. Odpowiedz Link Zgłoś