Dodaj do ulubionych

skalpel - !download now!

28.04.03, 01:51
polsza zdobywa ninja tune, polski jazz podbija undergroundowy londyn, to sie
dzieje naprawde wink
dla tych ktorzy jeszcze nie slyszeli - sculpture:
promo.mudhut.co.uk/NinjaTune/sculpture.mp3
Obserwuj wątek
    • Gość: kontownik miło brzmni IP: *.bydgoska.krakow.pl 28.04.03, 02:31
      co to i kto to i skąd to a jak to?
      • arturox Re: miło brzmni 28.04.03, 03:04
        bo to polskie panie jest smile

        www.skalpel.prv.pl/
        www.skrecz.com/profile/skalpel.php
        www.ninjatune.net/ninja/artist.php?id=98
        • Gość: kontownik Re: miło brzmni IP: *.bydgoska.krakow.pl 29.04.03, 11:17
          arturox napisał:

          > bo to polskie panie jest smile

          polskie - niepolskie, grunt że dobre smile

          jeśli chodzi o narodowość, to większe znaczenie dla mnie ma pochodzenie
          sympatyków danej muzy - bo jak nikt w okolicy czegoś nie zna czy nie lubi, a
          ciebie to właśnie kręci, to wiesz, smutno jest

          to ile jest w polsce fanów skalpela?
          • buh Re: miło brzmni 29.04.03, 11:21
            na pewno mniej niż fanów Ich Troje.

            Jestem za Skalpelem wink
            • Gość: kontownik Re: miło brzmni IP: *.bydgoska.krakow.pl 29.04.03, 11:33
              a co grają Ich Troje? jakiś hausik?
          • Gość: eeetam Re: miło brzmni IP: *.wro.vectranet.pl / 10.10.1.* 29.04.03, 12:54
            eeej, bez przesady, skalpel to juz jest gwiazda od kilku lat,
            o grupie pisze i mówi się duzo odkąd ich demo virtual cuts spodobało sie w
            ninja tune,
            to nasza wielka duma powinna być, bo kontrakt z ninja to prestiżowa sprawa...
    • Gość: beatz Re: skalpel - !download now! IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 04.05.03, 21:13
      arturox napisał:

      > polsza zdobywa ninja tune, polski jazz podbija undergroundowy londyn, to sie
      > dzieje naprawde wink
      > dla tych ktorzy jeszcze nie slyszeli - sculpture:
      > promo.mudhut.co.uk/NinjaTune/sculpture.mp3
      Pozostaje miec nadzieje, ze to nie pierwsi Polacy w NT.
      • buh Re: skalpel - !download now! 05.05.03, 21:49
        myślę, że można raczej mówić o nadziei, że to nie ostatni
        Polacy w NT. bo pierwsi to tak raczej wink
        • Gość: teddy Re: skalpel - !download now! IP: 62.233.138.* 05.05.03, 23:14
          Kibicuję Skalpelowi od początku. Bardzo przytomne dźwięki.
    • Gość: suri koncert skalpela IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.03, 11:01
      9.05. w warszawskiej Trasie,
      slyszalam... mam nadzieje, ze to nie lipa jakas z ta informacja
      • teddy4 Re: koncert skalpela 06.05.03, 12:50
        Gość portalu: suri napisał(a):

        > 9.05. w warszawskiej Trasie,
        > slyszalam... mam nadzieje, ze to nie lipa jakas z ta informacja

        Gdyby nie był w tak żenującym miejscu to na pewno bym poszedł.
        • Gość: nikka Re: koncert skalpela IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 07.05.03, 09:47
          Ciekawa jestem jakie to miejsca nie są żenujące i kto ma to ocenić ? (pytanie
          retoryczne)
      • arturox Re: koncert skalpela 06.05.03, 23:11
        Gość portalu: suri napisał(a):

        > 9.05. w warszawskiej Trasie,
        ...a 10go w "niebie" w toruniu - wizualizowany set na 4 decki. ostatnio
        chlopaki grali ponoc w chorzowie, co przez swoje pijanstwo niestety
        przegapilem sad
    • Gość: syntax Re: skalpel - !download now! IP: *.tvk.pl / 10.0.2.* 07.05.03, 00:25
      az przykro przyznac , ale jestem z wroclawia i sklapela nie znam a szkoda , bo
      to co wlasnie slucham strasznie mi sie podoba i ciekawy jestem czy jakis
      koncert we wroclawiu sie kroi
    • marxx gdzie kupic plyte? 07.05.03, 01:01
      Ok! to teraz niech ktos mi powie gdzie moge kupic plytke???
      dzieki za ew. podpowiedz
      • arturox Re: gdzie kupic plyte? 07.05.03, 01:15
        w polsce "sculpture" (tylko na cd: singiel + kilka bonus trackow + wideoklipy)
        ma sie ukazac w polowie maja. full album prawdopodobnie dopiero na przelomie
        2003/04.
        • marxx Re: gdzie kupic plyte? 07.05.03, 04:53
          ale zdaje sie ze na ich stronach widzialem ten singielCD jako pozycje juz
          wydana.
          • arturox Re: gdzie kupic plyte? 07.05.03, 21:59
            wydany, tylko prawdopodobnie dostepny wylacznie wysylkowo i to via ninja tune.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka