Dodaj do ulubionych

Vul, zajrzyj do skrzynki, wyslalam Ci zapytanie

23.07.03, 12:56
Obserwuj wątek
    • vulture Re: Vul, zajrzyj do skrzynki, wyslalam Ci zapytan 23.07.03, 13:56
      Piżmaku, najpierw odpisałem że nie, ale po namyśle że tak. Niedługo skończę i
      Ci wyślę.
      • ilhan Re: Vul, zajrzyj do skrzynki, wyslalam Ci zapytan 23.07.03, 14:02
        vulture napisał:

        > Piżmaku, najpierw odpisałem że nie, ale po namyśle że tak. Niedługo skończę i
        > Ci wyślę.

        Chodzi o nowe, jeszcze lepsze logo???
        • vulture Ziomal... 23.07.03, 14:55
          Logo już jest i nie wiem, czy może być JESZCZE lepsze. Nawet szczerze się
          przyznam że wolę nie wiedzieć...
      • pizmak31 Re: Vul, zajrzyj do skrzynki, wyslalam Ci zapytan 23.07.03, 14:07
        Kurcze, ale jestes madry, wyksztalcony i pomocny. dziekuje.
        • vulture Re: Vul, zajrzyj do skrzynki, wyslalam Ci zapytan 23.07.03, 14:22
          pizmak31 napisała:

          > Kurcze, ale jestes madry, wyksztalcony i pomocny. dziekuje.

          Buehehehe trzy żarty w jednym.
    • pizmak31 Re: Vul, zajrzyj do skrzynki, wyslalam Ci zapytan 23.07.03, 14:29
      A, bo ja taka dowcipna jestem. Dzienx.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka