vulture Re: Vul, zajrzyj do skrzynki, wyslalam Ci zapytan 23.07.03, 13:56 Piżmaku, najpierw odpisałem że nie, ale po namyśle że tak. Niedługo skończę i Ci wyślę. Odpowiedz Link Zgłoś
ilhan Re: Vul, zajrzyj do skrzynki, wyslalam Ci zapytan 23.07.03, 14:02 vulture napisał: > Piżmaku, najpierw odpisałem że nie, ale po namyśle że tak. Niedługo skończę i > Ci wyślę. Chodzi o nowe, jeszcze lepsze logo??? Odpowiedz Link Zgłoś
vulture Ziomal... 23.07.03, 14:55 Logo już jest i nie wiem, czy może być JESZCZE lepsze. Nawet szczerze się przyznam że wolę nie wiedzieć... Odpowiedz Link Zgłoś
pizmak31 Re: Vul, zajrzyj do skrzynki, wyslalam Ci zapytan 23.07.03, 14:07 Kurcze, ale jestes madry, wyksztalcony i pomocny. dziekuje. Odpowiedz Link Zgłoś
vulture Re: Vul, zajrzyj do skrzynki, wyslalam Ci zapytan 23.07.03, 14:22 pizmak31 napisała: > Kurcze, ale jestes madry, wyksztalcony i pomocny. dziekuje. Buehehehe trzy żarty w jednym. Odpowiedz Link Zgłoś
pizmak31 Re: Vul, zajrzyj do skrzynki, wyslalam Ci zapytan 23.07.03, 14:29 A, bo ja taka dowcipna jestem. Dzienx. Odpowiedz Link Zgłoś