08.08.03, 10:40
Cze all!!!
Znalazłem na allegro.pl super aukcję!!! Można na niej kupić 31
profesjonalnie zrobionych podkłądów KARAOKE do największych polskich hitów
muzyki rozrytwkowej!!!! Dla mnie bomba!!

LINK:
allegro.pl/show_item.php?item=15210883
Polecam

Spin
spin@konto.pl
Obserwuj wątek
    • agata_edziecko Re: KARAOKE 08.08.03, 10:44
      Czy ktoś widział bardziej oczywistą reklamę???
      • spinrox Re: KARAOKE 08.08.03, 10:50
        agata_edziecko napisała:

        > Czy ktoś widział bardziej oczywistą reklamę???

        Żadna reklama tylko informacja dla forumowiczów muzyków i nauczycieli, którzy
        prowadzą, tak jak ja, zespoły wokalne w szkołach, albo sami grają na zabawach -
        to spora pomoc
    • ilhan Re: KARAOKE 08.08.03, 11:30
      spinrox napisał:

      > Dla mnie bomba!!

      "A dla mnie sromba"

      Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać przed zamieszczeniem tego cytatu smile))

      A tak poważnie, to to jest forum dyskusyjne, a nie słup ogłoszeniowy, więc
      zostań lepiej na allegro, kto będzie miał znaleźć, ten znajdzie.
      • nikka007 KUPMY TO! 08.08.03, 11:39
        z funduszu socjalnego TWA. Będziemy śpiewać!!!!
        • nikka007 suplement 08.08.03, 11:41
          aha, ja obstawiam "Miasto kobiet" Makosia. Może uda mi się nawet ten manewr z
          koralikami wink))))))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka