Dodaj do ulubionych

Pete Doherty w pace :((

08.09.03, 15:29
www.nme.com/news/106105.htm
No i już po The Libertines sad(

Jakby nie mogli zrobić czegoś naprawdę pożytecznego i zamknąć Kings Of Leon
albo Jacka Osbourne'a z siostrą.
Obserwuj wątek
    • madee1 Jest nowy Pete :) 08.09.03, 16:16
      ilhan napisał:

      > Jakby nie mogli zrobić czegoś naprawdę pożytecznego i zamknąć Kings Of Leon
      > albo Jacka Osbourne'a z siostrą.

      Very true.


      Ale nie ma się o co martwić, bo Anglia ma nowego Pete'a, który już na pewno
      wkrótce będzie popularny wszędzie. Peter Brame, lansowany przez telewizję BBC
      i program Fame Academy (taki 'Idol') to skrzyżowanie Pete'a z Libertines i
      Juliana z The Strokes. Na scenie prawdziwa bomba, zwłaszcza wśród panienek,
      które śpiewają Celine Dion, po czym, nagle wpada on w swojej czerwonej
      marynarce i krzyczy 'Last Nite' The Strokes albo 'Glad All Over Dave Clark
      Five. Żałuję, że nie mogłam zostać w Anglii na finał tego programu, no
      naprawdę, gwiazda się rodzi smile Obejrzyjcie parę jego zdjęć tutaj:

      www.bbc.co.uk/fameacademy/photo/student_photo34.shtml
      • ilhan Re: Jest nowy Pete :) 08.09.03, 17:24
        madee1 napisała:

        > Ale nie ma się o co martwić

        A ja uważam że jednak jest... sad(

        A tamtego Pete'a nie widziałem, to nie wiem...
        • madee1 Re: Jest nowy Pete :) 08.09.03, 17:28
          ilhan napisał:

          > A ja uważam że jednak jest... sad(

          No oczywiście jest, przepraszam. Jest mi naprawdę szkoda Pete'a bo to fajny
          chłopak... Dzieci, nie bierzcie narkotyków.
          • ilhan Re: Jest nowy Pete :) 08.09.03, 17:34
            madee1 napisała:

            > ilhan napisał:
            >
            > > A ja uważam że jednak jest... sad(
            >
            > No oczywiście jest, przepraszam.

            Nic nie szkodzi.

            > Dzieci, nie bierzcie narkotyków.

            Właśnie.
    • boobie Re: Pete Doherty w pace :(( 08.09.03, 22:36
      Coś ten link nie działa. ALe za co go zamknęli?
      • ilhan Re: Pete Doherty w pace :(( 08.09.03, 22:38
        boobie napisał:

        > Coś ten link nie działa. ALe za co go zamknęli?

        No to tutaj. To samo i po polsku:
        ecdlpl.no-ip.org/screenagers/index.php?service=news&action=show&id=39

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka