Dodaj do ulubionych

la donna mobile

29.09.03, 07:38
zaćmienie... help! z czego to jest?
Pozdr.
Obserwuj wątek
    • issis Re: la donna mobile 29.09.03, 10:37
      qwerty88 napisał:

      > zaćmienie... help! z czego to jest?

      Aria "La donna e' mobile" śpiewana przez Księcia Mantui jest z "Rigoletta"
      Verdiego. Melodia była tak chwytliwa i wpadająca w ucho, że Verdi przed
      premierą zakazał tenorowi ćwiczenia jej, aby ktoś nie podchwycił jej wcześniej.
      Pzdr. dla miłośników Verdiego smile)
      • qwerty88 Re: la donna mobile 29.09.03, 12:00
        dzięki! niestety, rzadko mam możliwośc posłuchac takich arcydzieł więc
        zapomniało mi się... ech ta prowincja... Pozdr.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka