qwerty88 29.09.03, 07:38 zaćmienie... help! z czego to jest? Pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
issis Re: la donna mobile 29.09.03, 10:37 qwerty88 napisał: > zaćmienie... help! z czego to jest? Aria "La donna e' mobile" śpiewana przez Księcia Mantui jest z "Rigoletta" Verdiego. Melodia była tak chwytliwa i wpadająca w ucho, że Verdi przed premierą zakazał tenorowi ćwiczenia jej, aby ktoś nie podchwycił jej wcześniej. Pzdr. dla miłośników Verdiego ) Odpowiedz Link Zgłoś
qwerty88 Re: la donna mobile 29.09.03, 12:00 dzięki! niestety, rzadko mam możliwośc posłuchac takich arcydzieł więc zapomniało mi się... ech ta prowincja... Pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś