Dodaj do ulubionych

Nowe forum.

18.03.09, 21:06
Witam,
wiele razy rozmawialiście tutaj o nowym miejscu i wrescie jest:

forum.petshopboys.pl

Jak wszystko co dobre (mam nadzieje, ze takie bedzie) rodzi sie w bolach, to tez. Jest troche do zrobienia, ale mysle, ze czesc z Was pomoze i stanie sie dla Nas wszystkich niemal jak drugi dom.

petshopboys.pl

to adres strony, ktora mam nadzieje powstanie. Na nowym miejscu czekam na Wasze propozycje co do zawartosci i jednego i drugiego.

Pzdr
Darek
Obserwuj wątek
    • verybilingual Re: Nowe forum. 18.03.09, 22:00
      Super big_grin Już się zarejestrowałem.

      Myślę, że na dobry początek trzeba popracować nad kategoriami i działami na
      nowym forum. Nie za mało, nie za dużo, elegancko opisane, ale jednocześnie
      przejrzyste i czytelne. Dzisiaj niestety nie mam wiele czasu, ale postaram się w
      ciągu najbliższych dni przedstawić swoją wizję. Myślę, że każdy mógłby
      zaproponować jak ma wyglądać ''pulpit'' naszego nowego forum. Potem wybierzemy
      najlepsze opcje.

      PS - Aha, jeszcze ważniejsza rzecz. Chyba powinniśmy się zacząć masowo
      przerejestrowywać na psb.pl. Sądzę też, że już tylko tam powinny powstawać nowe
      tematy. Tutaj możemy ewentualnie prowadzić dyskusje w tym dziale nad wyżej
      podanymi przeze mnie zagadnieniami.

      PS2 - czy ktoś ma kontakt z adminem tego forum? Czy będzie w przyszłości
      możliwość zablokowania pisania na gazeta pl - ja wolę dmuchać na zimne, bo potem
      znów połowa userów nie będzie chciała się ruszyć i będą tutaj tkwili przez lata wink
      • michal.kowalewski Re: Nowe forum. 18.03.09, 23:08
        verybilingual napisał:

        > PS2 - czy ktoś ma kontakt z adminem tego forum?
        > Czy będzie w przyszłości
        > możliwość zablokowania pisania na gazeta pl

        Ciebie zupełnie pogięło...
        • balshoy Re: Nowe forum. 19.03.09, 00:09
          M. zdecydowanie Go nie pogięło... po kiego grzyba używasz takich
          słów? Twój poziom inteligencji predysponuje Cię do wyższej kultury
          osobistej...Poza tym zapytał się " czy będzie możliwość
          zablokowania?" nie napisał " koniecznie trzeba zablokować!"
          Chłopak myśli przyszłościowo!
          Dlaczego nie mieć wszystkiego w jednym miejscu, miejscu, gdzie
          będzie się skupiała,mam nadzieję grupa sympatyków? Skoro stosunkowo
          niewiele osób jest aż tak zainteresowane PSB, to niech dzieje się to
          choć w milszej, nowocześniejszej oprawie.

          Myślę, że z forum nie jest tak samo, jak z hasłem "jeden naród,
          jedna Rzesza, jeden wódz" bo tu nie chodzi, o jedynie słuszną rację;
          To forum, do którego jak wspominałem i ja mam sentyment a Paweł
          wiele serca włożył, nie jest na miarę naszych potrzeb i możliwości.
    • tom075 Re: Nowe forum. 18.03.09, 23:40
      Dobra robota, Darek smile
      Pozdrawiam!
    • wiewiorka-to-ja Re: Nowe forum. 19.03.09, 08:13
      Jak przeniesiemy się na to drugie forum to likwidujemy to forum.?
      • verybilingual Re: Nowe forum. 19.03.09, 14:36
        Wolałbym coś w stylu: Zablokowanie. Czasem dobrze byłoby wrócić do postów jakie
        tu powstały, wiecie...takie archiwum. Jednak ponieważ chcemy w 100% poświęcić
        się nowej witrynie to nie chciałbym by forum działało na dwóch frontach, trzeba
        będzie niedługo zamknąć to forum (w sensie blokady możliwości pisania) i dać
        tylko informacje, że od tej pory forum jest pod takim i takim adresie.
        Myślę, że większość zgadza się ze mną w tej kwestii.
        • balshoy Re: Nowe forum. 19.03.09, 15:32
          Kontakt z założycielem tego forum rafi.rafem byłby wskazany...
          nie pojawia się tutaj, ale gdzieś tam bodajże w " salonie
          odrzuconych", nie wiem, czy on jako założyciel może to zablokować?
          Napiszę do Niego, kiedyś kontaktowaliśmy się , tyle, że przez
          skrzynkę gazety...

          • dafio1 Re: Nowe forum. 19.03.09, 16:34
            Wszystkie Darki to fajne chłopaki... smile , nie mylić z Ryśkamismile))
            Ja ze swojej strony, mogę powiedzieć tylko tyle. Będe to wspierał
            całym sercem, i nie tylko...
            Szkoda tylko, że jak zwykle na tym forum- jakaś duża negacja co do
            tematu się pojawiła. Zawsze ktoś taki sie znajdzie.
            A jak jest FANEM PSB, czemu wzbrania sie od dania paru groszy
            na "swoich idolów"...
            A to forum gazetowe trzeba jak najszybciej zlikwidować...
            Wstyd... dla Nas wszystkich...
            Zróbmy wreszcie jakąś radykalną zmianę...
            Jest tylko kwestia informatyka na poziomie... smile
            I "małej" kasy...
            Tylko trzeba chcieć i... wierzyć...
        • michal.kowalewski Re: Nowe forum. 07.04.09, 00:02
          verybilingual napisał:

          > Wolałbym coś w stylu: Zablokowanie. Czasem dobrze byłoby wrócić do postów jakie
          > tu powstały, wiecie...takie archiwum.

          Tak, bardzo cenne archiwum. Zachowań, wypowiedzi.

          > Jednak ponieważ chcemy w 100% poświęcić
          > się nowej witrynie

          Doświadczenie wskazuje, że używanie
          pluralis maiestatis rzadko kiedy się opłaca.

          > Myślę, że większość zgadza się ze mną w tej kwestii (red.: zamknięcia forum).

          Ja się nie zgadzam.
          Jeszcze nie wiadomo wiele o jakości moderowania nowego forum.
    • krikra Re: Nowe forum. 23.03.09, 00:51
      Fajny pomysł z nowym forum, ja tych gazetowych bardzo nie lubię, bo są nieczytelne i zacofane.. mało możliwości.
      Tego jednak lepiej nie blokować, tylko zrobić jakieś przekierowanie na nowe i jużwink
      • petek_m-m Re: Nowe forum. 24.03.09, 08:01
        Witajcie!

        Krikra - zgadzam się z Tobą!
        Czekamy na Ciebie i nowego Fana Pet Shop Boys - Adams1975
        na: forum.petshopboys.pl/index.php

        Pozdrawiam!
    • wiewiorka-to-ja Re: Ludzie nowe forum !!!!!! 24.03.09, 14:24
      Chciał bym powiedzieć że jest nowe forum i tu niedługo to nawet
      wiewiórka z kulawa łapką nie zajrzy.

      forum.petshopboys.pl

    • darek.dx2 Re: Nowe forum. 05.04.09, 23:12
      • petek_m-m Re: Nowe forum. 06.04.09, 15:49
        Witam Was!

        Zapraszamy wszystkich Fanów/Sympatyków - Pet Shop Boys, na nowe
        Forum Fanów: forum.petshopboys.pl/index.php?
        sid=f28a90db6877018de02cb765a52a663c

        Pozdrawiam!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka