darek.dx2
18.03.09, 21:06
Witam,
wiele razy rozmawialiście tutaj o nowym miejscu i wrescie jest:
forum.petshopboys.pl
Jak wszystko co dobre (mam nadzieje, ze takie bedzie) rodzi sie w bolach, to tez. Jest troche do zrobienia, ale mysle, ze czesc z Was pomoze i stanie sie dla Nas wszystkich niemal jak drugi dom.
petshopboys.pl
to adres strony, ktora mam nadzieje powstanie. Na nowym miejscu czekam na Wasze propozycje co do zawartosci i jednego i drugiego.
Pzdr
Darek