Dodaj do ulubionych

Good Bye Lenin!

IP: *.ds.uj.edu.pl 06.12.03, 15:34
przepiekne partie fortepianowe urzekaja swoja nostalgicznoscia,
nasuwa sie podobienstwo do muzyki z Amelii, ale soundtrack do
Good Bye Lenin jest chyba bardziej nastrojowy. 10 w skali 10-
stopniowej
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka