Gość: Annakonda IP: *.ds.uj.edu.pl 06.12.03, 15:34 przepiekne partie fortepianowe urzekaja swoja nostalgicznoscia, nasuwa sie podobienstwo do muzyki z Amelii, ale soundtrack do Good Bye Lenin jest chyba bardziej nastrojowy. 10 w skali 10- stopniowej Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj