Dodaj do ulubionych

sigur ros w polsce!

IP: *.gal.pl / 195.205.114.* 26.12.03, 15:52
spiesze doniesc, ze w przyszlym roku zagra u nas Sigur Ros! 10ego majasmile
Obserwuj wątek
    • Gość: katka Re: sigur ros w polsce! IP: *.olsztyn.cvx.ppp.tpnet.pl 26.12.03, 16:14
      Więcej szczegółów, proszę!
      • Gość: ice_age Re: sigur ros w polsce! IP: *.gal.pl / 195.205.114.* 27.12.03, 13:54
        nie mam wiecej, bo wiecej jeszcze nie ma. napewno jak sie pojawia ktos wyszpera
        i beda na forum strefy radiohead
        pozdrawiam
    • westpoint Re: sigur ros w polsce! 27.12.03, 15:34
      Rany, powaga?
      To czadowo!!!
    • Gość: tokyo Re: sigur ros w polsce! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.03, 19:21
      Aaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!smile)))))))))))
    • martolka Re: sigur ros w polsce! 27.12.03, 19:24
      ciekawe, w którym mieście
      • Gość: thiery Re: sigur ros w polsce! IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 27.12.03, 19:39
        Warszawa, najprawdopodobniej w "Stodole"

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka