Gość: ice_age IP: *.gal.pl / 195.205.114.* 26.12.03, 15:52 spiesze doniesc, ze w przyszlym roku zagra u nas Sigur Ros! 10ego maja Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: katka Re: sigur ros w polsce! IP: *.olsztyn.cvx.ppp.tpnet.pl 26.12.03, 16:14 Więcej szczegółów, proszę! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ice_age Re: sigur ros w polsce! IP: *.gal.pl / 195.205.114.* 27.12.03, 13:54 nie mam wiecej, bo wiecej jeszcze nie ma. napewno jak sie pojawia ktos wyszpera i beda na forum strefy radiohead pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tokyo Re: sigur ros w polsce! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.03, 19:21 Aaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: thiery Re: sigur ros w polsce! IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 27.12.03, 19:39 Warszawa, najprawdopodobniej w "Stodole" Odpowiedz Link Zgłoś