03.06.12, 00:53
czy ktoś byl na wyjezdzie z biurem zu ways? Znalazlam ofertę do Bulgarii w internecie z tym biurem. Bardzo prosze o opinie
Obserwuj wątek
      • gosiala7 Re: zu ways 02.06.13, 15:18
        Dopiero weszłam an formum i odpisuję :) Byłam z nimi w Słonecznym Brzegu. Sam transport do Bułgarii- kiepski, tzn. autokar ok, ale kierowcy chyba nie znali trasy, kila razy błądzili. Jechalismy z Katowic ok. 32 godzin. Za to na miejscu- rewelacja. Zakwaterowanie mieliśmy w apartamentowcach Harmony Suites. Warunki świetne. Super wyposażenie, piękny duży basen, zewnętrzne jaccuzi, hamaki, leżaki itp. Obsługa bardzo miła, blisko do supermarketu. do plaży ok. 300m. Powrót był 100% lepszy- inna trasa (przez Serbię), kierowcy i podróż trwała 24 godziny- wyjechaliśmy prawie o 12 w nocy i przyjechaliśmy do Bielska-Białej ok. północy. Moja córka miła trochę problemy żołądkowe w przeddzień wyjazdu, zadzwoniłam do rezydenta i zamiast on skontaktować się i wezwać lekarza, to kazał mi to zrobić (podał mi nr telefonu) i za bardzo nie interesował się, czy wszystko jest ok- to mi się też nie podobało. Ogólnie za tę ceną- polecam. Podkreślam: warunki na miejscu b.dobre. Chyba w tym roku pojadę z nimi do Chorwacji lub Czarnogóry.
        • Gość: ck Re: zu ways IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.13, 08:45
          Niezależnie od biura. Postępowanie rezydenta uważam za prawidłowe.
          Kontakt z lekarzem powinien być bezpośredni - lekarz może mieć dodatkowe pytania co do stanu pacjenta, choćby po to, by wziąć co trzeba na wizytę. Jeśli tylko można się porozumieć z lekarzem w jakimkolwiek języku, będzie to rozsądne. Albo można się umówić z rezydentem u niego w biurze i niech wtedy zadzwoni do lekarza i pełni rolę tłumacza, a rodzic niech stoi obok.
          • gosiala7 Re: zu ways 06.06.13, 21:40
            Ok. Z tym lekarzem niech będzie... Nie mam problemu z porozumiewaniem się w obcych językach. O mojej opinii niech świadczy fakt, że w tym roku znów z nimi jadę, trochę w innym kierunku. Mam nadzieję, że będzie równie dobrze, jak w Bułgarii.
            • gosiala7 Re: zu ways 26.07.13, 23:49
              W tym roku byłam z nimi w Czarnogórze. Warunki mieszkaniowe bardzo dobre- czyściutko, wygodnie. Wyżywienie w restauracji, co prawda oddalonej ok 500m od hotelu, całkiem niezłe, kelnerzy mili, uśmiechnięci i bardzo kontaktowi. Podróż autokarem, wiadomo, dość długo- 24 godz. z Bielska Białej, ale tego spodziewaliśmy się. Jak za 1000 zł (z opcją HB) wczasy w Budvie- rewelacja. Nad naszym morzem wydałabym za 10 dni pobytu w takich warunkach dużo więcej. Nie wspomnę cudnych widoków, czystej i ciepłej wody w morzu oraz pięknej pogody... Gorąco polecam. Ceny w sklepach i restauracji bardzo przyzwoite (obiad w restauracji 2 dania z napojem, nawet alkoholowym, można zjeść już za 8-10 euro)
    • jabs Re: zu ways 05.06.13, 19:57
      Bylem w tamtym roku z tym biurem w Rawdzie w Bulgarii....cena niska ...pogoda wysmienita,,,byly male zgrzyty pomiedzy tym co mialo byc w ofercie a tym co na miejscu,,,,nie mam zastrzezen...w tym roku takze jade z tego biura i takze do Rawdy ( 4 km od Slonecznego Brzegu)...polecam jabs@gazeta.pl
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka