Gość: gość
IP: 62.233.138.*
25.03.07, 23:36
Bardzo podobają mi się schody obłożone drewnem z białymi podstopnicami, ale
niestety nie mam pomysłu z czego je wykonać. Czy wystarczy podstopnice
obłożyć karton-gipsem i pomalować, czy raczej szukać płytek. A może są
jeszcze jakieś sposoby? Proszę o opinie osoby mające takie schody.