Dodaj do ulubionych

Show Time w KK

06.02.04, 09:02
Ponoc w polskim Kosciele konczy sie jakas epoka, ba przewiduje sie prawie
rewolucje.
W kuluarowych rozmowach oficjalnie mowi sie, ze nareszcie przyjdzie czas na
biskupow bardziej liberalnych, postepowych, otwartych na dialog z inaczej
myslacymi, takze spoza kosciola!

A jak jest w rzeczywistosci?
JP II szuka jeszcze bardziej despotycznych, konserwatywnych kandydatow ktorzy
zapewnia to, ze po jego smierci w KK nic sie nie zmieni /szczegolnie polskim/.
Ta batalia o zwyciestwo rozpocznie sie juz 17 marca bo od tego dnia Jozef
Glemp przestanie piastowac urzad przewodniczacego Episkopatu Polski.
Rewalacja na skale kraju bo zjada sie prawie wszystkie czarne koszule i beda
radzily kto kogo wystrychnie na dudka.
A na zakonczenie JP II poblogoslawi ten polski Show Time pt: "Hop siup zmiana
dup"!
I jak mowi moj przyjaciel umartwiajacy sie na parafii - probszczowi pozostawi
sie tylko prawo na wydawanie zaswiadczen na oficjalne pierdolenie.
Obserwuj wątek
    • biesiadnik1 Re: Show Time w KK 06.02.04, 09:49
      Oczekiwales czegos inego he?
      Przeciaz Wojtyla zostal wybrany tylko dlatego na papieza poniewaz gwarantowal
      Waktykanowi "zastopowanie" wszystkich zmian w Kosciele - zapoczatkowanych przez
      poprzednikow.

      Nareszcie czesc kadry mozna w Polsce wyslac na emeryture i postawic na ich
      miejsce swoich ludzi.
      To gwarantuje, ze przynajmiej w Polsce pozostanie nadal tak samo konserwatywny
      lub cofnie sie jeszcze o krok do tylu.
      W Watykanie po smierci Wojtyly dlugo nie wybierze sie na papieza Polaka i z
      tego JP II zdaje sobie dokonale sprawe...
      • hardmuth Re: Show Time w KK 06.02.04, 11:09
        Nie smarujcie tak czarno bo dostane depresji.

        Moze znajdzie sie jeszcze jakis prymas ktory potrafi dostosowac kosciol do
        potrzeb spoleczenstwa.
        Potrafi wziac ich za morde i wytlumaczy co to jest powolanie, sluga kosciola,
        religii i wiernych i powie klerowi dobitnie ze, ksieza nie sa zastepcami Boga
        na ziemi...
        • andzia31 Re: Show Time w KK 15.03.04, 11:27
          No to moze jakies typy?
          Kto wygra gonitwe?
          • biesiadnik1 Re: Show Time w KK 24.03.04, 16:07
            Arcybankructwo.
            Taki tytul ma dzisiaj artykul o metropolicie gdanskim.
            Komornik zaja obrazy i meble w siedzibie metropolity.
            Temat pasuje do "show time".
            • miniu3 Re: Show Time w KK 24.03.04, 16:37
              heheheh - konczy sie jakas epoka:-)
              A moze zaczyna? Skoro oficjanie poddaja arcybiskupa pod likwidacje?
              Co to bedzie jak zaczna publikowac wszystkie skandale.
              Strach pomyslec.
              Dzisiaj RM podalo ze nowy przewodniczacy epikopatu to wrog RADIA MA RYJA i
              MANSON.
              • reto Re: Show Time w KK 25.03.04, 08:06
                Niech bedzie pochwalona Maryja zawsze Dziewica!

                Co pan tocie rzeczy wygadujo.
                Toc to radjo to jedyny ratunek dla storszych.
                Mlode ze starymi dzisio godac nie chcom, bo nie majo o czym.
                Wnuczki to przyndo tylko wtedy jak listonosz rente przyniesie.
                A w tym radiu to takie mundre ludzie zowsze cos nowego powiedzo.
                Tam som same profesory i doktory i inaksze uczone a i wszetkie som bogobojne!

                Yo tyz dzisio ze wszetkim wierzoncymi sluchal i one nic tociego nie godaly na
                episkopata.
                No nie powim o tym masonie to cos tam belo i ze taki przewodniczoncy to
                powinien byc dla wszystkich znaczy sie dla Radia Maryja tyz.
                O! Co racja, to racja - przez to radio to w Polsce narud je taki rozmodlony yok
                nigdzie we swiecie.
                Calko Europa razem wzienta ze slonecznom Italio - nie je tako wierzonca jak my.
                Tero godajo, ze juz nowet w samolotach nie bedo wyswietlac filmow tylko wezmo
                Radio Maryja.
                Tam w niebiosach to nawet nie trzo bedzie tych anten satelitarnych bo do raju
                juz blisko!
                A yok nie daj Bog jaki samolot spadnie na ziemie, to wszetkie pasazery co do
                nogi pujdo prosto do nieba bo sluchali Rydzyka.
                Jedna sluchaczka mowila ze Rydzyk tyz pojdzie prosto do nieba i bedzie siedzial
                na prawicy ojca.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka