madziaraplotkara 18.01.05, 16:47 Dzis ma sie odbyc jakieś spotkanie z burmistrzem i radnymi, podsumowujace ich kadencje. Ktos sie wybiera? Jak tak, to czekam na relacje! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
artekb1 Re: Spotkanie u burmistrza 18.01.05, 16:58 Hehehe Madzia! Ci co sie wybieraja to chyba tutaj nie pisza:-) Odpowiedz Link Zgłoś
elmek Re: Spotkanie u burmistrza 18.01.05, 19:32 A szkoda, że nie piszą. Po wizycie na naszym Forum mieszkanki Wrześni, zerkam od czasu do czasu do nich. Na forum Wrześni wypowiadają się burmistrz oraz radni i to pod swoimi nazwiskami. W ten sposób udzielają odpowiedzi na pytania nurtujące innych mieszkańców tego miasta. Moim zdaniem to dobry przykład na wprowadzenie w życie zasady "włada bliżej ludu". U nas póki co zauważyłem jednego radnego ;-) Może by tak zachęcić innych? Odpowiedz Link Zgłoś
trix-trax Re: Spotkanie u burmistrza 18.01.05, 20:10 Ja nie wierzę, żeby ktokolwiek z radnych wiedział jak tu wejść i udzielić sensownej odpowiedzi. Napisz Elmek kto, bo chyba pęknę z ciekawości. Odpowiedz Link Zgłoś
artekb1 Re: Spotkanie u burmistrza 19.01.05, 07:51 Masz chyba racje bo wiekszosc z nich nie wie jak zastartowac komputer:-) Odpowiedz Link Zgłoś
kkeicam Re: Spotkanie u burmistrza 19.01.05, 09:19 TO może tak by wybrać w następnej kadencji takich co trochę się znają? Bo potem zostaje Wam (nam) tylko pojeczec jak to zle na swiecie pozdrawiam noworocznie kk Odpowiedz Link Zgłoś
artekb1 Re: Spotkanie u burmistrza 19.01.05, 09:37 Hahahah, no Ty to jestes marzyciel:-) Od trzydziestu lat nic sie nie zmienilo. Te same twarze, ta sama klika, tylko zmienia sie kolor kanapy:-) Odpowiedz Link Zgłoś
januszj1 Re: Spotkanie u burmistrza 19.01.05, 22:30 Witam! Podnoszę rękawicę,mimo wielu obowiązków służbowych,prywatnych i społecznych, lubię poczytać Wasze posty. Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
elmek Re: Spotkanie u burmistrza 20.01.05, 11:56 Witam na Forum i zachęcam do aktywnego uczestnictwa w naszych dyskusjach. Proponuję też rozreklamować forum złotowskie wśród kolegów radnych, aby zadać kłam stwierdzeniu, iż nie potrafią oni korzystać z nowoczesnych form komunikacji ;-) PS. Myślę, że Złotów nie różni się znacznie od Wrześni. Nie widzę więc powodu, dla którego nasi radni mieliby być gorsi od radnych wrześnieńskich. A może się mylę? Odpowiedz Link Zgłoś
andzia31 Re: Spotkanie u burmistrza 20.01.05, 15:40 Chyba sie mylisz. Nasi radni dowiaduja sie o tym co tutaj piszemy na podstawie materialow kopiowanych. Kopiarki rogrzane sa czasami do czerwonosci wie dlatego ich reakcje sa spoznione:-) Problemem nie jest to jak sie wchodzi do internetu tylko..."kto to do diabla wszystko pisze". A domysly sa baaaaardzo rozne:-9 Odpowiedz Link Zgłoś
galicjanka1 Re: Spotkanie u burmistrza 20.01.05, 20:30 Nie sądzę żeby ktoś kserował prędzej sami czytają. Jeden już się ujawnił. Myślę że jest takich osób więcej. Dwie widziałem z laptopem, chyba noszą nie od parady, a może się mylę? Odpowiedz Link Zgłoś
trix-trax Miriam? 22.01.05, 09:35 Galicjanka, ty jesteś chłop czy baba.... A może taka złotowska Miriam? Piszesz jako rodzaj męski, a nick masz kobiecy... Odpowiedz Link Zgłoś
galicjanka1 Re: Miriam? 22.01.05, 20:25 Ciekawość to pierwszy stopień do piekła. Dużo osób pisze posty nie ujawniając się i chyba tak jest dobrze, pozwól że ja też tak zrobię. Odpowiedz Link Zgłoś